وزیر اطلاعات: دولت با آغوش باز از همه جریانات سیاسی استقبال می کند

ایرنا نوشت:

وزیر اطلاعات گفت: دولت تدبیر و امید با آغوش باز از تمام جریان ها، تفکرات و احزاب مختلف سیاسی کشور برای پیشرفت و تعالی همه جانبه استقبال می کند و استمداد می طلبد. حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی روز چهارشنبه در جمع مردم شهرستان جم از توابع استان بوشهر افزود: دولت یازدهم معتقد است که با حضور تمام جریانات و احزاب می توان در عین تضارب افکار در زیر یک پرچم به نام ولایت فقیه و رهبری امور مملکت را ساماندهی کرد.

وی بیان کرد: راهکار و ساز و کار اصلی برای توسعه، پیشرفت و پایداری نظام اسلامی حفظ انسجام، وحدت و یکپارچکی اقشار مختلف مردم است.

حجت الاسلام علوی بیان کرد: ایران اسلامی امروزه با همت و تلاش دولتمردان، حمایت رهبری و پشتوانه عظیم ملت از جایگاه ویژه و قابل قبولی در دنیا برخوردار است.

وی تایید و تاکید رهبر معظم انقلاب نسبت به اقدامات دولت یازدهم را در ابعاد مختلف یادآور شد و گفت: ایشان بارها عملکرد رییس جمهوری و دولت را مورد حمایت خود قرار داده اند که خود از برکات تدبیر در این جامعه محسوب می شود.

وی احیای اخلاق اجتماعی و سیاسی را سرلوحه کارها و برنامه های دولت دانست و گفت: توسعه اخلاق حسنه همواره از تاکیدات مهم دین مبین اسلام و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حجت الاسلام علوی ابراز داشت: اهتمام ویژه دولت بر رفع مشکلات و ایجاد رفاه اجتماعی برای ملت در ابعاد مختلف استوار است.

وی با اشاره به توجه و اجرای برنامه های راهبردی و عملی دولت یازدهم نسبت به جامعه ایثارگران گفت: خانواده های معزز شهدا سرمایه های اصلی این نظام و انقلاب هستند.

2929

کد N674962