پر بیننده های سه شنبه:پاسخ دو مرجع تقلید درباره ازدواج سفید/سورپرایز کروش برای هواداران ایرانی

آیت الله شبیری زنجانی و آیت الله جعفر سبحانی به استفتائی درباره «ازدواج سفید» پاسخ دادند.

آیا صرف رضایت دختر و پسر برای بودن با یکدیگر به مفهوم جاری شدن محرمیت و زوجیت است و یا خواندن خطبه عقد دائم یا موقت ضروری است؟ پاسخ این دو مرجع تقلید را اینجا ببینید.

حدود شش هزار معلم در سراسر کشور با امضای طوماری خطاب به «علی لاریجانی»، رئیس مجلس شورای اسلامی، از برخوردهای سیاسی با مشکلات معیشتی‌شان اعلام نارضایتی کردند و خواستار رفع تبعیض و برقراری عدالت بین معلمان و سایر کارکنان دولت شدند. متن طومار معلمان را اینجا ببینید.
[span]
تصادف شدید هوندا سیویک با گاردریل میانی در بزرگراه بابایی دو کشته و دو مجروح بر جا گذاشت.گزارش  تصویری این تصادف را اینجا ببینید.   [span]

سال 2008 یکی از بزرگترین اختلاس های تاریخ به سوژه اول رسانه های آمریکایی تبدیل شد. شرکت سرمایه گذاری برنارد مدوف در وال استریت که از سال 1960 شروع به کار کرده بود به خاطر رسوایی مالی مدیر آن به کار خود پایان داد.بزرگترین اختلاس های بزرگ تاریخ را اینجا ببینید.


[span] [span]کارلوس کروش در پایان تمرین امروز تیم ملی به هواداران ایرانی اجازه داد تا وارد اتوبوس بازیکنان شوند و با آنها عکس یادگاری بگیرند.برخی عکس های هواداران را اینجا ببینید.

کد N674253