روحانی در جمع مردم بوشهر:

دوران تهدید و تحریم سپری شده است

دولت

اولین گامی كه كه برداشته‌ایم این بود كه تحریمی كه بر ضد ملت ایران ضالمانه وضع شده بود و در زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم اثر گذاشته بود، را برداریم و این راه برای برداشتن كامل تحریم‌ها ادامه خواهیم داد./ملت ایران خواستار پایان دادن به تحریم‌های ظالمانه هستند

رئیس جمهور تاكید كرد: من به همه آنهایی كه در این تحریم ظالمانه قدم گذاشته‌اند و امروز نیز در فكر قدم گذاشتن در آن مسیر هستند، می‌گویم دوران تهدید و تحریم سپری شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع مردم بوشهر در دوازدهمین سفر استانی‌اش با تشكر از استقبال مردمی گفت: این استقبال نشان از پیوستگی مردم برای ادامه خدمت‌رسانی و توسعه ایران است.

وی با اشاره به میلاد حضرت رسول (ص) و امام صادق(ع) اظهار داشت: هرچه داریم از این خاندان است. علم و دانش، هدایت و اخلاق، محبت و برادری، عقلانتی و حركت در مسیر صحیح تعالی و معنویت همه همه از دامن پر مهر پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و مكتب امام صادق(ع) است.

رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینكه ما باید وحدت، محبت و برادری را در سراسر كشور گسترش دهیم، تصریح كرد: همه از یك كشوریم و زیر پرچم یك نظام هستیم و همه پیوند با یك قانون اساسی داریم و از یك رهبری پیروی می‌كنیم و در كنار دولت، نظام جمهوری اسلامی هدف واحدی كه توسعه و سربلندی ایران است را دنبال می‌كنیم.

روحانی با یادآوری برگزاری جشن بیمه سلامت همگانی خاطرنشان كرد: ملت بزرگ ایران بعد از سالیان دراز به یكی از آرزوهای خود دست یافتند و آن اینكه تمام ایرانیان دارای دفترچه بیمه درمانی هستند و بیمه چترش را بر سراسر مردم این سرزمین گسترش داده است.

رئیس جمهور یادآور شد: این یكی از قول‌های دوران تبلیغات بود كه خوشبختانه این وعده عمل شد.

وی با تاكید بر اینكه دولت در یكسال و نیم گذشته گام‌های بسیار مهمی برای ثبات و آرامش اقتصاد، مقاومت اقتصاد و خروج از ركود و حركت از ركود و حركت به سمت رونق اقتصادی برداشته است، ابراز داشت: در طول 6 ماهه اول امسال ما دارای 4 درصد رشد نسبت به 6 ماهه اول سال گذشته داشته‌ایم. آمار دیروز بخش صنعت كشور نشان می‌‌دهد اقتصاد كشور در بخش صنعت در 8 اول امسال دارای هشت درصد رشد بوده است و این نكته مهمی است كه كشور بعد از هشت فصل در جا زدن و ركود و رشد منفی، رشد مثبت را آغاز كرده است.

رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به مذاكرات هسته‌ای بیان كرد: اولین گامی كه كه برداشته‌ایم این بود كه تحریمی كه بر ضد ملت ایران ضالمانه وضع شده بود و در زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم اثر گذاشته بود، را برداریم و این راه برای برداشتن كامل تحریم‌ها ادامه خواهیم داد.

روحانی تاكید كرد: همه ملت ایران خواستار پایان دادن به تحریم‌های ظالمانه هستند.

رئیس دولت یازدهم خطاب به دوئل غربی عنوان كرد: من به همه آنهایی كه در این تحریم ظالمانه قدم گذاشته‌اند و امروز نیز در فكر قدم گذاشتن در آن مسیر هستند، می‌گویم دوران تهدید و تحریم سپری شده است.

کد N673337