۱
روحانی در جمع مردم بوشهر:

دوران تهدید و تحریم سپری شده است

  • ۶۰بازدید
  • ۱ رای
  • ۱ دیدگاه
دولت

اولین گامی كه كه برداشته‌ایم این بود كه تحریمی كه بر ضد ملت ایران ضالمانه وضع شده بود و در زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم اثر گذاشته بود، را برداریم و این راه برای برداشتن كامل تحریم‌ها ادامه خواهیم داد./ملت ایران خواستار پایان دادن به تحریم‌های ظالمانه هستند

رئیس جمهور تاكید كرد: من به همه آنهایی كه در این تحریم ظالمانه قدم گذاشته‌اند و امروز نیز در فكر قدم گذاشتن در آن مسیر هستند، می‌گویم دوران تهدید و تحریم سپری شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در جمع مردم بوشهر در دوازدهمین سفر استانی‌اش با تشكر از استقبال مردمی گفت: این استقبال نشان از پیوستگی مردم برای ادامه خدمت‌رسانی و توسعه ایران است.

وی با اشاره به میلاد حضرت رسول (ص) و امام صادق(ع) اظهار داشت: هرچه داریم از این خاندان است. علم و دانش، هدایت و اخلاق، محبت و برادری، عقلانتی و حركت در مسیر صحیح تعالی و معنویت همه همه از دامن پر مهر پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و مكتب امام صادق(ع) است.

رئیس دولت تدبیر و امید با بیان اینكه ما باید وحدت، محبت و برادری را در سراسر كشور گسترش دهیم، تصریح كرد: همه از یك كشوریم و زیر پرچم یك نظام هستیم و همه پیوند با یك قانون اساسی داریم و از یك رهبری پیروی می‌كنیم و در كنار دولت، نظام جمهوری اسلامی هدف واحدی كه توسعه و سربلندی ایران است را دنبال می‌كنیم.

روحانی با یادآوری برگزاری جشن بیمه سلامت همگانی خاطرنشان كرد: ملت بزرگ ایران بعد از سالیان دراز به یكی از آرزوهای خود دست یافتند و آن اینكه تمام ایرانیان دارای دفترچه بیمه درمانی هستند و بیمه چترش را بر سراسر مردم این سرزمین گسترش داده است.

رئیس جمهور یادآور شد: این یكی از قول‌های دوران تبلیغات بود كه خوشبختانه این وعده عمل شد.

وی با تاكید بر اینكه دولت در یكسال و نیم گذشته گام‌های بسیار مهمی برای ثبات و آرامش اقتصاد، مقاومت اقتصاد و خروج از ركود و حركت از ركود و حركت به سمت رونق اقتصادی برداشته است، ابراز داشت: در طول 6 ماهه اول امسال ما دارای 4 درصد رشد نسبت به 6 ماهه اول سال گذشته داشته‌ایم. آمار دیروز بخش صنعت كشور نشان می‌‌دهد اقتصاد كشور در بخش صنعت در 8 اول امسال دارای هشت درصد رشد بوده است و این نكته مهمی است كه كشور بعد از هشت فصل در جا زدن و ركود و رشد منفی، رشد مثبت را آغاز كرده است.

رئیس شورای عالی امنیت ملی با اشاره به مذاكرات هسته‌ای بیان كرد: اولین گامی كه كه برداشته‌ایم این بود كه تحریمی كه بر ضد ملت ایران ضالمانه وضع شده بود و در زندگی اقتصادی و اجتماعی مردم اثر گذاشته بود، را برداریم و این راه برای برداشتن كامل تحریم‌ها ادامه خواهیم داد.

روحانی تاكید كرد: همه ملت ایران خواستار پایان دادن به تحریم‌های ظالمانه هستند.

رئیس دولت یازدهم خطاب به دوئل غربی عنوان كرد: من به همه آنهایی كه در این تحریم ظالمانه قدم گذاشته‌اند و امروز نیز در فكر قدم گذاشتن در آن مسیر هستند، می‌گویم دوران تهدید و تحریم سپری شده است.

نظر شما چیست؟

تاکنون ۱ دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است.شما هم نظری دارید؟


این محدودیت ها هم که تحریم نیستند.این دوران هم پساتحریم است. بذارید ما هم یک افاده فضلی کنیم. اصطلاحی بسازیم. شاید جا افتاد ماهم شدیم نظریه پرداز

۱ سال پیش   |   azadeh1347   |     |  
۰