رئیس جمهور/2/:به سمت رونق حرکت خواهیم کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رئیس جمهور در ادامه سخنانش تصریح‌کرد: بیمه درمانی همگانی یکی از قول‌هایی بود که در تبلیغات انتخاباتی به مردم داده شده بود.

وی با بیان این‌که در طول یک و نیم سال گذشته گام‌های مهم اقتصادی برداشته شده است، افزود: دولت با کمک مردم در طول این مدت برای ثبات، آرامش اقتصاد، مقاومت اقتصادی، خروج از رکود و حرکت به سمت رونق اقتصادی گام‌های مهمی برداشته است. بحمدالله در طول 6 ماهه اول امسال ما دارای 4 درصد رشد نسبت به 6 ماهه سال گذشته هستیم.

روحانی همچنین بیان کرد: آمار دیروز بخش صنعت کشور نشان می‌دهد که اقتصاد در بخش صنعت در طول 8 ماهه اول امسال 4درصد رشد دارد. این نکته مهمی است که کشور بعد از 8 فصل درجا زدن در رکود و رشد منفی بحمدالله امسال رشد مثبت را آغاز کرده است. ما از رکود خارج شده‌ایم و به سمت رونق حرکت خواهیم کرد.

وی در ادامه با اشاره به میلاد پیامبر (ص) و امام جعفر صادق (ع)، تأکید کرد: ما هرچه داریم از سیره پیامبر (ص) داریم. علم، دانش، هدایت، اخلاق، محبت، برادری و حرکت در مسیر صحیح تعالی و معنویت همه و همه از دامان پرمهر پیامبر (ص) و از مکتب امام صادق (ع) است.

رئیس جمهور افزود: ماباید این وحدت، محبت و برادری را در سراسر این سرزمین عزیز گسترش دهیم چون همه از یک کشوریم و همه زیر پرچم یک نظام هستیم و همه با یک قانون اساسی پیوند داریم و همه ما از یک رهبری پیروی می‌کنیم و همه ما در دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران هدف واحدی که سربلندی ایران عزیز است را دنبال می‌کنیم.

ادامه دارد...

کد N673287