معاون سازمان زندان‌ها:

آموزش و پژوهش از مهمترین ضرورت‌های سازمان زندان‌هاست

زندان,آموزش

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان زندان‌های کشور در نشست یکروزه روسای مراکز آموزشی کشور گفت: آموزش و پژوهش از مهمترین ضرورت‌های سازمان است که نیاز به حمایت و تقویت مداوم دارد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خسرو قهرمانی در این نشست که یک روزه که همراه با برگزاری مراسم معارفه فرنیا مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندان ها بود ضمن ابراز خرسندی به سابقه علمی و پژوهش محوری وی اشاره و افزود: امیدوارم با توان مضاعف نسبت به گذشته بتوانیم با همکاری همه روسای مناطق آموزشی و پژوهشی کشور موجبات ارتقاء سطح آموزشی و پژوهشی سازمان را فراهم کنیم.

وی ضمن تشریح اهمیت نقش آموزش و ارتقاء دانش با تاکید بر دیدگاه پژوهش محور ریاست سازمان، این مساله را فرصت ایده‌آلی برای توسعه علمی سازمان زندان ها دانست و بر لزوم ارائه آموزش‌های مفید و کاربردی برای توانمندسازی کارکنان تاکید کرد.

در ابتدای این نشست فرنیا مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان زندان ها ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان به بیان اهداف و سیاست‌های کلی دفتر در آینده پرداخت و از روسای مناطق آموزشی خواست با همکاری بیش از پیش دفتر آموزش و پژوهش را در این امر یاری کنند.

در ادامه جلسه نیز روسای مناطق آموزشی با بیان مسایل و مشکلات موجود در مناطق آموزشی کشور خواستار حل این مشکلات شدند.

انتهای پیام

کد N672978