کوچک‌زاده در تذكری مطرح کرد:

فیلم اهانت‌های مطهری به من پخش شود

مجلس

در سایت آقای توکلی که از نمایندگان مجلس هم هستند و اینجا هم حضور دارند٬ نقاشی منتشر شده که گویا من آقای مطهری را پایین کشیدم این موضوع اخلاقی نیست.

عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس مدعی حذف توهین مطهری به وی در صورت جلسه مجلس شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، مهدی کوچک‌زاده در تذکر و اخطار قانون اساسی به استناد ماده 69 که اعلام می‌دارد کلیه مذاکرات مجلس شورای اسلامی به صورت کامل باید از طریق رادیو و روزنامه‌های رسمی منتشر شود، گفت: در این مجلس آقای مطهری به بنده فحش رکیک دادند اما این موضوع از صورت جلسه حذف و پخش نشد.

نماینده اصولگرای مجلس با گلایه از برخوردهای روز یکشنبه گفت: من آن روز در بیمارستان بالای سر مادرم بودم.

وی درباره اتفاقات روز یکشنبه نیز اظهار داشت: کسانی که آرزو دارند به این صندلی‌های مجلس تکیه بزنند حیثیت مجلس را زیر سوال بردند. تحقیقی صورت بگیرد چرا به این صورت عمل می‌کنند.

کوچک‌زاده ادامه داد: در سایت آقای توکلی که از نمایندگان مجلس هم هستند و اینجا هم حضور دارند٬ نقاشی منتشر شده که گویا من آقای مطهری را پایین کشیدم این موضوع اخلاقی نیست.

كوچك‌زاده با بیان اینكه رهبر انقلاب نیز بارها تاکید به پرهیز بی‌اخلاقی کرده‌اند اما این نوع حرکت و عملکرد اخلاقی نیست، تصریح كرد: تقاضا دارم فیلم اظهارات و اهانت رکیک آقای مطهری به من را در گزارش مذاکرات مجلس بیاورید و نطق ایشان نیز در آن روز پخش شود.

کد N672939