کوچک‌زاده: فیلم نطق آقای مطهری پخش شود

سیاسی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار پخش فیلم مربوط به نطق دو روز گذشته علی مطهری در مجلس شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهدی کوچک زاده در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری مستند به اصل 69 قانون اساسی، اظهار کرد: اگر قرار است مذاکرات مجلس علنی باشد و گزارش کامل از رادیو و روزنامه رسمی منتشر شود در همین مجلس آقای مطهری فحش رکیکی به من دادند که متاسفانه هم آن را از صورت مذاکرات حذف کردند و هم پخش نشد بنابراین خواهش می‌کنم آن را در صورت مذاکرات بیاورید.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: حیثیت مجلس را کسانی که آرزو می‌کنند در دوره بعد بر کرسی‌های اینجا تکیه بزنند با بی‌ربط نوشتن در روزنامه‌ها و سایت‌هایشان زیر سوال برده‌اند؛ بنابراین آن فیلم را پخش کنید که مشخص شود آقای مطهری چه کرد و دوستانی که دلشان برای نظام سوخت چه کردند.

این نماینده اصولگرای مجلس ادامه داد: من در این روز در بیمارستان بالای سر مادرم بود اما سایت آقای توکلی یک نقاشی را منتشر کرد که انگار من دارم آقای مطهری را پایین می‌کشم. آقای توکلی این اخلاق است؟ رهبر معظم انقلاب ما را به پرهیز از بی‌اخلاقی دعوت کرده‌اند و این کارها به نظر من درست نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: خواهش می‌کنم فیلم و اظهارات فحاشی آقای مطهری را در متن مذاکرات بیاورید.

انتهای پیام

کد N672919