مطهری در تذکر آیین‌نامه‌ای:| 241962

امیدوارم دیگر چنین روشی تکرار نشود/ در نطق‌های دیگر دو دقیقه اضافه لحاظ گردد

سیاسی

دو دقیقه از نطق من از رادیو پخش نشد بنابراین این حق برای من محفوظ است که در روزهای آینده نطقی ۷ دقیقه‌ای منظور شود یا در اولین فرصت نطق‌های میان‌دستور انجام شود که دیگر چنین روشی تکرار نشود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص حاشیه‌های نطق روز یک‌شنبه‌اش اخطار داد.

علی مطهری به هیات رئیسه مجلس بابت دو دقیقه از نطق روز یکشنبه‌اش که از رادیو پخش نشد و اجازه ادامه حرف‌های وی مقدور نگردید اخطار داد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، علی مطهری با مورد خطاب قرار دادن علی لاریجانی امروز در صحن علنی مجلس گفت: آقای لاریجانی طبق قانون اساسی دو دقیقه از نطق روز یکشنبه من باقی ماند و بر اساس قانون باید در نطق‌های دیگر این دو دقیقه اضافه لحاظ گردد.

نماینده مردم تهران ادامه داد: الان جای این موضوع نیست اما چون دیگر فرصت نمی‌شود مجبورم که الان این موضوع را متذکر شوم اخطار من مستند به اصل ۱۶۹ قانون اساسی است که می‌گوید مذاکرات مجلس شورای اسلامی باید علنی باشد و گزارش کامل آن از طریق رادیو و روزنامه رسمی منتشر شود.

وی افزود: نطق روز یکشنبه من دو دقیقه از نطق من از رادیو پخش نشد بنابراین این حق برای من محفوظ است که انشالله در روزهای آینده نطقی ۷ دقیقه‌ای منظور شود یا در اولین فرصت نطق‌های میان‌دستور انجام شود که دیگر چنین روشی تکرار نشود.

کد N672898