دبیر ستاد برگزاری همایش سراسری اصلاح‌طلبان در نشست خبری:

حضور عارف و موسوی لاری قطعی شده است/ سال آینده همایش جامع و بزرگ دیگری برگزار می‌کنیم

سیاست داخلی

قرار بود همایش بزرگی را برگزار کنیم که زمان آن چندبار به تعویق افتاد تا نهایتا تبدیل شد به همایشی که خواست ۶ گروه اصلاح‌طلب است. این یک همایش مقدماتی برای همایشی جامع و بزرگ پس از سال جدید خواهد بود.

دبیر ستاد برگزاری همایش سراسری اصلاح‌طلبان با بیان اینکه قرار است آقای خاتمی به عنوان سخنران اصلی همایش اصلاح‌طلبان حضور داشته باشند٬ تصریح کرد: هنوز این مسئله قطعی نشده و در صورت اعلام حضور آقای خاتمی برنامه همایش اندکی تغییر خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رحمان قلی‌زاده دبیر ستاد برگزاری همایش سراسری اصلاح‌طلبان در نشست خبری مربوط به همایش اصلاح‌طلبان عنوان کرد: بعد از ۶ سال اولین همایش شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است لذا ما فرصتی که در دولت تدبیر و امید برایمان ایجاد شده را به غنیمت می‌شماریم و برای حفظ انسجام و مشارکت در انتخابات پیش رو این همایش مقدماتی را برگزار می‌کنیم.

وی گفت: قرار بود همایش بزرگی را برگزار کنیم که زمان آن چندبار به تعویق افتاد تا نهایتا تبدیل شد به همایشی که خواست ۶ گروه اصلاح‌طلب است. این یک همایش مقدماتی برای همایشی جامع و بزرگ پس از سال جدید خواهد بود.

دبیر ستاد برگزاری همایش سراسری اصلاح‌طلبان یادآور شد: برای این همایش از شخصیت‌های مختلفی دعوت رسمی شده است؛ دعوت رسمی از آقایان هاشمی، خاتمی ناطق‌نوری، عارف، جهانگیری و روحانی صورت گرفته و ما از این عزیزان خواستیم که یا خودشان در همایش شرکت کنند، یا نماینده‌ای بفرستند یا به این همایش پیام بدهند.

وی گفت: تا شب گذشته که صحبت می‌کردیم٬ حضور آقایان عارف و موسوی لاری قطعی شده است.

قلی‌زاده افزود: قرار بود آقای خاتمی را به عنوان سخنران اصلی حضور داشته باشند که هنوز این مسئله قطعی نشده در صورت اعلام حضور آقای خاتمی٬ برنامه همایش اندکی تغییر خواهد کرد.

وی عنوان کرد: البته ما تمایل داریم که یکی از بانوان حاضر در دولت نیز در این همایش به عنوان سخنران حضور داشته باشد بنابراین یا خانم ابتکار یا خانم مولاوردی٬ جز سه سخنران اصلی برنامه خواهند بود.

وی با بیان اینکه هفت نفر از دبیران کل احزاب اصلاح‌طلب به مدت کوتاهی در این همایش صحبت می‌کنند٬ گفت: غلامحسین کرباسچی، ‌حجت‌الاسلام هادی خامنه‌ای، حسین کمالی، ‌اکرمی، ‌یدالله اسلامی، ‌حجت‌الاسلام منتجب نیا و کواکبیان سخنرانان مراسم هستند.

قلی‌زاده همچنین افزود: آقای هاشمی از جمله افرادی بود که از ابتدا اعلام کرد در همایش حاضر نمی‌شود اما قطعا پیام خواهد داد برای همین قرار است که ما روز چهارشنبه خدمت ایشان برسیم و از نحوه ارسال پیام ایشان مطلع شویم.

کد N672243