جلیلی تشریح کرد،

زمان‌بندی رسیدگی به بودجه 94 در کمیسیون تلفیق

بودجه 94

یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 زمان‌بندی رسیدگی به لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق را تشریح کرد.

اسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: اولین جلسه کمیسیون تلفیق روز گذشته با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و آیین‌نامه کمیسیون تلفیق در این جلسه اصلاح و مصوب شد.

این عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 افزود: قرار است در جلسه امروز کمیسیون تلفیق نیز کلیات لایحه بودجه 94 مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در ادامه کمیسیون فردا برای ارائه گزارش در مورد تحولات بازار نفت پیش‌بینی‌های منابع و مصارف ارزی و عملکرد صندوق توسعه ملی تشکیل جلسه می‌دهد.

به گفته جلیلی، کمیسیون تلفیق چهارشنبه نیز برای ارائه گزارش تحولات مالیاتی و پیش‌بینی درآمدهای لایحه و ارائه گزارش اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای ملی و استانی تشکیل جلسه می‌دهد.

به گفته وی، کمیسیون تلفیق در جلسه روز شنبه هفته آینده پس از ارائه گزارش اعتبارات ملی و استانی و بودجه شرکت‌های دولتی، کلیات لایحه بودجه را به رای می‌گذارد.

این عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 همچنین به ایسنا گفت که رسیدگی به احکام و ردیف‌های درآمدی و هزینه‌ای از یکشنبه آینده تا پایان هفته بعد در دستور کار کمیسیون تلفیق خواهد بود.

به گفته جلیلی، کمیسیون تلفیق شنبه چهارم بهمن ماه احکام و ردیف‌های هزینه‌ای و رسیدگی به بودجه شرکت‌های دولتی را تا چهارشنبه هشتم بهمن در دستور کار دارد و در پایان هفته جمع‌بندی نهایی بودجه را در دستور خواهد داشت.

این عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 94 در پایان گفت که در جدول زمان‌بندی رسیدگی به بودجه در کمیسیون تلفیق شنبه و یکشنبه 11 و 12 بهمن به عنوان مهلت تهیه گزارش جهت ارائه به سهم تعیین شده است.

به گزارش ایسنا، کمیسیون تلفیق لایحه بودجه بر اساس آیین‌نامه داخلی مجلس دو هفته فرصت دارد و این مهلت تا دو هفته دیگر هم قابل تمدید است.

انتهای پیام

کد N671752