روزنامه معاریو فاش کرد؛

موساد و شاباک جاسوس به فرانسه می فرستند

روزنامه عبری زبان معاریو فاش کرد که رژیم صهیونیستی برای تامین امنیت نهادها و موسسات یهودی در فرانسه، جاسوسانی را از موساد و شاباک به این کشور اعزام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری پانوراما، سایت رسمی روزنامه عبری زبان معاریو روز یکشنبه اعلام کرد: به دنبال حوادث روزهای پایانی هفته گذشته در پاریس، اسرائیل قصد دارد برای تامین امنیت و حمایت از موسسات یهودی در فرانسه، جاسوسانی از دو سازمان اطلاعاتی موساد و شاباک را به این کشور اعزام کند.

این روزنامه نوشت: همکاری‌های امنیتی میان کشورهای جهان با یکدیگر علیه خطر تروریسم از قبل وجود داشته و به دنبال حوادث اخیر فرانسه شکل نگرفته است اما پس از اتفاقات اخیر فرانسه، اسرائیل تصمیم گرفته برای بالا بردن امنیت نهادهای یهودی در فرانسه و برای جمع‌آوری اطلاعاتی از سازمان‌های تروریستی همکاری‌های خود را با مسوولان امنیتی این کشور را افزایش دهد.

این روزنامه در ادامه نوشت: فرانسه و اسرائیل از سال‌ها قبل همکاری‌های عمیق و گسترده امنیتی با یکدیگر دارند. با این وجود اسرائیل تلاش می‌کند این همکاری‌ها را در زمینه‌های جمع‌آوری اطلاعات، دیدارهای متعدد مسوولان بخش‌های امنیتی مختلف افزایش دهد.

انتهای پیام

کد N671196

وبگردی