روزنامه معاریو فاش کرد؛

موساد و شاباک جاسوس به فرانسه می فرستند

روزنامه عبری زبان معاریو فاش کرد که رژیم صهیونیستی برای تامین امنیت نهادها و موسسات یهودی در فرانسه، جاسوسانی را از موساد و شاباک به این کشور اعزام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری پانوراما، سایت رسمی روزنامه عبری زبان معاریو روز یکشنبه اعلام کرد: به دنبال حوادث روزهای پایانی هفته گذشته در پاریس، اسرائیل قصد دارد برای تامین امنیت و حمایت از موسسات یهودی در فرانسه، جاسوسانی از دو سازمان اطلاعاتی موساد و شاباک را به این کشور اعزام کند.

این روزنامه نوشت: همکاری‌های امنیتی میان کشورهای جهان با یکدیگر علیه خطر تروریسم از قبل وجود داشته و به دنبال حوادث اخیر فرانسه شکل نگرفته است اما پس از اتفاقات اخیر فرانسه، اسرائیل تصمیم گرفته برای بالا بردن امنیت نهادهای یهودی در فرانسه و برای جمع‌آوری اطلاعاتی از سازمان‌های تروریستی همکاری‌های خود را با مسوولان امنیتی این کشور را افزایش دهد.

این روزنامه در ادامه نوشت: فرانسه و اسرائیل از سال‌ها قبل همکاری‌های عمیق و گسترده امنیتی با یکدیگر دارند. با این وجود اسرائیل تلاش می‌کند این همکاری‌ها را در زمینه‌های جمع‌آوری اطلاعات، دیدارهای متعدد مسوولان بخش‌های امنیتی مختلف افزایش دهد.

انتهای پیام

کد N671196