ابراهیمی:

اجرای ۲۹۰ پروژه در شهرستان بوشهر/ پیشرفت ۸۰ درصدی پروژه‌ها

سیاسی

بوشهر - فرماندار شهرستان بوشهر گفت: در حال حاضر ۲۹۰ پروژه عمرانی درسطح شهرستان در دست اجرا است.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن ابراهیمی بعد از ظهر یکشنبه در نشست هماهنگی سفر رئیس جمهور به بوشهر اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی به منظور میزبانی مناسب از رئیس جمهور در استان بوشهر صورت گرفته است و امیدواریم این کار را بهترین شکل انجام دهیم.

وی به برپایی ستادهای مردمی استقبال از رئیس جمهور در استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: فضای استان بوشهر آماده استقبال پرشور مردم استان از رئیس جمهور است و مردم شور و شوق زیادی برای حضور دکتر روحانی در استان دارند.

فرماندار بوشهر افزود: رئیس جمهور در نخستین برنامه خود در استان بوشهر به ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر رفته و در آنجا در جمع مردم سخنرانی خواهند داشت که تلاش داریم تا این برنامه با نظم بالا و مناسب برگزار شود و مردم مشکلی برای حضور در ورزشگاه نداشته باشند.

وی تصریح کرد: در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر برنامه‌های مختلفی اجرا می شود و طرح‌های خوبی نیز مصوب خواهد شد که بی شک این طرح‌ها زمینه توسعه هر چه بیشتر استان را فراهم خواهد ساخت.

ابراهیمی اضافه کرد: یکی از موضوعات بسیار مهمی که بر آن تاکید داریم تکریم مردم در هدایت آنان برای دیدار رئیس جمهور در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر است که هیئت استقبال با آرامش این کار را انجام خواهد داد.

فرماندار شهرستان بوشهر از اجرای ۲۹۰ پروژه عمرانی در شهرستان بوشهر خبر داد و خاطرنشان ساخت: بسیاری از این طرح‌ها بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و امیدواریم تا پایان امسال تکمیل و به بهره‌برداری برسند.