دو نماینده اصولگرای مجلس از آخرین تلاش ها برای وحدت در میان اصولگرایان می گویند

فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت,جبهه متحد اصولگرایان,اصولگرایان

یک سال مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی بحث بر سر وحدت در میان اصولگرایان آغاز شده است.

در این زمینه منصور حقیقت پور نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبر آنلاین بر وحدت همه جانبه اصولاگرایان در انتخابات مجلس آینده تاکید کرد و گفت:هم چنان تلاش هایی در زمینه رسیدن به انسجام اصولگرایان در مجلس صورت می گیرد.

وی افزود:در دوره های قبلی مجلس و ریاست جمهوری هیچ اتفاق مهمی برای اصولگرایان رخ نداد و این طیف نتوانستند  به تفاهم برسند. ما باید با ایجاد ساز و کار های مناسب بتوانیم یک لیست جامع و واحد ارائه دهیم. که انشا الله در این دوره ریاست جمهوری اصولگرایان بتوانند به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسند.

حقیقت پور گفت:ما در ایجاد طیف اصولگرایان در مجلس به دنبال افرادی هستیم که برای ما و مردم موثر باشند. همچنین بر پایه مولفه های واقعی انتخاب شده باشند و دارای توانمندی در زمینه های مختلف باشند. در روند اتحاد باید همه همدیگر را قبول داشته و تحمل کنند و با بهانه گیری به اختلافات دامن نزنند.

همچنین سید حسین نقوی حسینی سخنگو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت گو با خبرنگار خبر آنلاین تصریح کرد: در حال حاضر اصولگرایان حرکت جدید و هماهنگی را با مدیریت آقای تقوی آغاز کرده اند و قدم های خوبی  در راستای وحد اصولگرایان شکل گرفته است و همگی در زیر یک چتر خواهان رسیدن به یک نقطه مشترک هستند.

وی افزود:هنوز رسیدن به فضای انتخاباتی مجلس در کشور  فاصله زیادی داریم و نمیتوانیم یک لیست واحد از نمایندگان ارائه دهیم همچنین مشخص کردن نام کاندیدای اصولگرا هم خیلی زود است .

29215

 

کد N670453