۱
عابد فتاحی در جمع خبرنگاران:

خاموش کردن تریبون مجلس به نفع آزادی بیان نیست/طرف مقابل احساساتی شد

  • ۶بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس

این درست نیست که باب شود هر کسی صحبت می‌کند چند نفر بروند و به او اجازه این کار را ندهند.

 یک نماینده مجلس تاکید کرد: امروز، روز تاریخی در بیان نطق‌ها بود هر چند طرف مقابل احساساتی شد، من معتقدم که جایگاه و تریبون مجلس هیچ‌گاه نباید شکسته شود. اگر این کار ادامه پیدا کند به نفع جامعه و آزادی بیان نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عابد فتاحی در حاشیه صحن علنی مجلس در جمع خبرنگاران درباره حواشی نطق امروز مطهری گفت: ما معتقدیم که هر کسی حق دارد نطق خود را ایراد کند و بعد از ابراز نطق هر کسی اعتراضی دارد، انجام دهد.

وی گفت: این درست نیست که باب شود هر کسی صحبت می‌کند چند نفر بروند و به او اجازه  این کار را ندهند.

وی تصریح کرد: به نظر من خاموش کردن تریبون مجلس در جایگاه و شان مجلس نیست. هر چند طرف مقابل هم مسئولیت‌هایی دارد، همانطور که به او احترام گذاشته می‌شود او هم باید جایگاه مجلس را حفظ و به آن احترام بگذارد.

این نماینده مجلس افزود: امروز، روز تاریخی در بیان نطق‌ها بود هر چند طرف مقابل احساساتی شد، من معتقدم که جایگاه و تریبون مجلس هیچ‌گاه نباید شکسته شود. اگر این کار ادامه پیدا کند به نفع جامعه و آزادی بیان نیست.

فتاحی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آقای نقوی حسینی ابراز کردند که این موضوع عادی است، گفت: اگر این موضوع در صحن علنی مجلس امروز عادی بود پس جلسات روزهای دیگر غیر عادی است درحالیکه به نظر من امروز غیرعادی‌ترین جلسه علنی مجلس بود.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.