اصلاح طلبان از هاشمی رفسنجانی و ناطق نوری برای سخنرانی در همایش خود دعوت کردند

شورای هماهنگی جبهه اصلاحات,اصلاح طلبان

میزان نوشت:

دبیر اجرایی همایش اصلاح‌طلبان با اشاره به دعوت از آقایان هاشمی رفسنجانی و ناطق نوری برای حضور در این همایش، گفت: نشست خبری همایش اصلاح طلبان به منظور تشریح برنامه‌ها و موضوعات اصلی همایش فردا دوشنبه برگزار می‌شود.

رحمانقلی قلی‌زاده درباره جزییات همایش اصلاح‌طلبان که پنجشنبه این هفته برگزار می‌شود، گفت: به منظور تشریح برنامه‌ها و موضوعات اصلی همایش بزرگ اصلاح‌طلبان نشست خبری این همایش فردا دوشنبه برگزار می‌شود.

او گفت: این نشست خبری فردا دوشنبه ساعت 15 در دفتر حزب اراده ملت برگزار می‌شود. تمامی برنامه‎ریزی‌های لازم برای برگزاری همایش اصلاح‌طلبان به بهترین شکل ممکن مهیا شده است.

دبیراجرایی همایش اصلاح‌طلبان گفت: از آیت‎الله اکبر هاشمی رفسنجانی و حجت‎الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری نیز برای حضور در همایش اصلاح‌طلبان دعوت به عمل آورده شده است.

قلی‌زاده گفت: همایش اصلاح‌طلبان با حضور گروه‌ها و احزاب منتسب به این جریان روز پنجشنبه ساعت 13 در تالار توحید برگزار می‌شود.

او گفت: در این همایش آخرین عملکرد اصلاح‌طلبان و رویکرد آنها نسبت به اتفاقات و موضوعات آینده کشور از سوی سخنرانان و مهمانان این همایش مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دبیراجرایی این همایش گفت: این همایش به همت شورای هماهنگی اصلاح‎طلبان در روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

 

 

23231

 

کد N669570