تاجگردون:

کنار گذاشتن تعصبات قومی و قبیله‌ای نقش مهمی در تقویت همدلی دارد

سیاسی

رییس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: کنار گذاشتن تفکر کهنه قومیت گرایی و تعصبات نا به جای قبیله ای و حزبی نقش مهمی در تقویت همدلی بین مردم جوامع اسلامی دارد.

رییس کمیسیون تلفیق مجلس گفت: کنار گذاشتن تفکر کهنه قومیت گرایی و تعصبات نا به جای قبیله ای و حزبی نقش مهمی در تقویت همدلی بین مردم جوامع اسلامی دارد.

غلامرضا تاجگردون در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه وبویراحمد افزود: اهمیت وجود فضای آرامش و همدلی در جامعه برای دست یافتن به اهداف دیگر لزوم همبستگی و یکپارچگی برای صیانت از نظام جمهوری اسلامی ایران و پیشرفت و آبادانی کشور است.

وی اظهار کرد: تلاش برای کاهش اختلافات قومی و حزبی زیربنای دستیابی به توسعه پایدار در کشور است.

نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کنار گذاشتن تفکر کهنه قومیت گرایی و تعصبات نابجای قبیله ای و حزبی نقش مهمی در تقویت همدلی بین مردم جوامع اسلامی دارد.

تاجگردون عنوان کرد: بهره گیری از قابلیت احترام ریش سفیدان در برطرف کردن اختلافات قومی سنت پسندیده است که با احیای آن زمینه رشد و شکوفایی ایران اسلامی را فراهم خواهد کرد.

وی ادامه داد: افرادی که با اختلاف افکنی میان قومیت ها و احزاب سعی در ماهی گرفتن از آب گل آلود دارند، بسیار در اشتباه به سر می برند و باید بدانند ترجیح منافع شخصی به منافع جامعه خیانتی است که هیچ انسان عاقلی آن را نمی‌پذیرد.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تعصبات بی جا موجب ایجاد تفرقه و نزاع های دسته جمعی می شود که لازم است از سوی متولیان امر کنار گذشته شود.

تاجگردون اضافه کرد: رسانه های ارتباط جمعی برای نهادینه کردن فرهنگ نگرش ملی و اسلامی به جای حزبی و قبیله‌ای زمینه توسعه همه جانبه کشور را فراهم کنند.

انتهای پیام

کد N669066