سردار جزایری:

پهنه‌ی دفاعی ایران مستحکم‌تر می‌شود

سیاسی

سردار جزایری با اشاره به تاثیرات رزمایش‌های نیروهای مسلح در عرصه‌ی آمادگی‌های دفاعی کشور تاکید کرد: پهنه‌ی دفاعی ایران مستحکم‌تر می‌شود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در سخنانی پیرامون رزمایش حضرت محمد رسول الله (ص) در گستره‌ی دریا، هوا و زمین، رزمایش‌های آتی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را در راستای پیوستگی سرزمینی و عمق بخشی دفاعی کشورمان قلمداد کرد و اظهارداشت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با ارتقای مجموعه توانمندی‌های خود نسبت به گذشته دژ محکم دفاعی کشور در برابر هرگونه زیاده خواهی‌ و تجاوز بیگانه به شمار می‌آید و انجام موفق رزمایش محمد رسول الله (ص) بیانگر عزم، اراده، انگیزه و مدیریت انقلابی در این نهاد ارزشمند‌ است.

وی افزود: رزمایش‌های که ان‌شاء الله در آینده خواهیم داشت چرخه دفاعی کشور را هر چه بیشتر مستحکم خواهد نمود و با حمایت آحاد مختلف مردم قدرت و اقتدار دفاعی کشور به نقاط مطلوب خود نزدیک می‌شود.

جزایری با اشاره به ویژگی‌ها و مزیت‌های مدل دفاعی کشور تصریح کرد: امروز مدل دفاعی جمهوری اسلامی ایران با بهره‌گیری از ارتش و سپاه در معرض دید دوست و دشمن قرار دارد و رمز گشایی از این مدل موفق در دستور کار بسیاری از مراکز تحقیقی قرار گرفته است.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در ادامه گفت: پیوند سپاه و ارتش در دو بعد عناصر مادی و معنوی قدرت که سابقه دیرینه دوره دفاع مقدس را به همراه دارد، در ارتقای سطح توانمندی‌های نظامی کشور بسیار اثر گذار بوده است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح ضمن تبریک رزمایش موفق ارتش جمهوری اسلامی ایران به آحاد نیروهای مسلح و رزمندگان اسلام و فرماندهان و مسؤلان مربوطه، اظهارداشت: با بهره‌گیری از تجارب اینگونه رزمایش‌ها و استفاده از خلاقیت‌ها و ابتکارات و بخصوص نسل جوان نیروهای مسلح و متخصصین،مهندسان و طراحان در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ویژه حوزه‌ی صنایع دفاعی، امیدواریم شاهد شکوفایی هر چه بیشتر نیروهای مسلح کشورمان باشیم.

انتهای پیام

کد N668519