سردار جزایری اعلام کرد؛

پهنه‌ دفاعی کشور مستحکم‌تر می‌شود

سیاسی

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، با اشاره به تاثیرات رزمایش‌های نیروهای مسلح در عرصه‌ آمادگی‌ دفاعی کشور تاکید کرد: پهنه‌ دفاعی ایران، با رزمایش‌های آینده مستحکم‌تر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری با اشاره به برگزاری رزمایش بزرگ حضرت محمد رسول الله (ص) در گستره‌ دریا، هوا و زمین، رزمایش‌های آینده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را در راستای پیوستگی سرزمینی و عمق‌بخشی دفاعی کشورمان قلمداد کرد و اظهار داشت: امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با ارتقای مجموعه توانمندی‌های خود نسبت به گذشته، دژ محکم دفاعی کشور در برابر هرگونه زیاده‌خواهی‌ و تجاوز بیگانه به شمار می‌آید و انجام موفق رزمایش محمد رسول الله (ص) نیز بیانگر عزم، اراده، انگیزه و مدیریت انقلابی در این نهاد ارزشمند ‌است.

وی افزود: رزمایش‌هایی که در آینده خواهیم داشت، چرخه دفاعی کشور را هر چه بیشتر مستحکم خواهد کرد و با حمایت آحاد مختلف مردم، قدرت و اقتدار دفاعی کشور به نقاط مطلوب خود نزدیک می‌شود.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، با اشاره به ويژگی‌ها و مزیت‌های مدل دفاعی کشور تصریح کرد: امروز مدل دفاعی جمهوری اسلامی ایران با بهره‌گیری از ارتش و سپاه، در معرض دید دوست و دشمن قرار دارد و رمزگشایی از این مدل موفق در دستور کار بسیاری از مراکز تحقیقی قرار گرفته است.

سردار جزایری در ادامه گفت: پیوند سپاه و ارتش در دو بعد عناصر مادی و معنوی قدرت که سابقه دیرینه دوره دفاع مقدس را به همراه دارد، در ارتقای سطح توانمندی‌های نظامی کشور بسیار اثرگذار بوده است.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور، با تبریک برگزاری موفق رزمایش ارتش جمهوری اسلامی ایران به آحاد نیروهای مسلح و رزمندگان اسلام و فرماندهان و مسئولان مربوطه، بیان داشت: با بهره‌گیری از تجارب اینگونه رزمایش‌ها و استفاده از خلاقیت‌ها و ابتکارات و به خصوص نسل جوان نیروهای مسلح و متخصصین، مهندسان و طراحان در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به ويژه حوزه‌ صنایع دفاعی، امیدواریم شاهد شکوفایی هرچه بیشتر نیروهای مسلح کشورمان باشیم.