محکومیت بیش از 1100 نانوایی متخلف در تعزیرات قزوین

تعزيرات حكومتي

سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین از شناسایی و محکومیت بیش از یک هزار و 100 نانوایی متخلف در 9 ماه گذشته امسال در این استان خبر داد.

سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین از شناسایی و محکومیت بیش از یک هزار و 100 نانوایی متخلف در 9 ماه گذشته امسال در این استان خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمود احمدی با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به گزارشات معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین بیش از یک هزار و 100 پرونده تخلف کم‌فروشی، عدم درج قیمت و نصب نرخ‌نامه و گران فروشی خبازی‌ها در سطح استان در 9 ماه گذشته امسال تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

وی میزان جریمه نانوایان را بیش از یک میلیارد و 800 میلیون ریال اعلام کرد.

احمدی، از محکومیت یک پزشک متخصص به دلیل زیرمیزی گرفتن از بیمار خبر داد و گفت: با گزارش معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی قزوین در خصوص زیرمیزی گرفتن و دریافت اضافه از نرخ‌های اعلام شده پرونده‌ای تشکیل و شعبه تعزیرات حکومتی با احضار متهم و با توجه به اسناد و مدارک موجود تخلف را محرز و متهم را به پرداخت جزای نقدی در حق صندوق دولت و توبیخ کتبی و درج در پرونده پزشکی و همچنین استرداد مبلغی در حق شاکی خصوصی محکوم کرد.

وی از محکومیت عامل قاچاق پارچه و لوازم بهداشتی خبر داد و بیان کرد: با رسیدگی به پرونده‌های این متخلفان و محرز شدن این تخلفات علاوه بر ضبط کالای قاچاق، حکم به پرداخت جزای نقدی در حق دولت صادر شد.

انتهای پیام

کد N667835