نجف‌نژاد:

نتیجه آزمون‌های استخدامی طوری اعلام شود که شائبه پارتی‌بازی به وجود نیاید

سیاسی

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری آزمون‌های استخدامی توسط دستگاه‌های مختلف دولت، تاکید کرد که نتیجه آزمون‌های استخدامی طوری اعلام شود که شائبه پارتی‌بازی به وجود نیاید.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مقداد نجف‌نژاد در تذکری شفاهی، اظهار کرد: اشتغال مهم‌ترین دغدغه جوانان است اما متاسفانه در سال‌های اخیر کمتر برنامه جذب و استخدام جوانان وجود داشته است. آنجا هم که شرایطی برای استخدام به وجود می‌آید، شائبه‌هایی بعد از آزمون استخدامی به وجود می‌آید که می‌گویند پارتی بازی شد و ما به حق‌مان نرسیدیم.

وی درخواست کرد که نتایج آزمون شفاف و صادقانه به جوان‌ها گفته شود و افزود: اعتراض آنجایی است که فرد احساس کند پارتی بازی شده و نوری چشمی‌ها و سفارشی‌ها استخدام شدند.

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آقای روحانی می‌خواهم به وزارتخانه‌ها و دانشگاه‌ها اعلام کنند که نتایج آزمون‌های استخدامی شفاف اعلام شود تا این شائبه که فلانی نور چشمی و یا سفارش شده بوده و به همین دلیل در آزمون قبول شده میان مراجعه‌کنندگان ما به وجود نیاید.

نجف‌نژاد در بخش دیگری از تذکر خود از رییس جدید سازمان صداوسیما که اقداماتی جهت جوانگرایی انجام داده تشکر کرد و افزود: آقای ضرغامی زحمات زیادی کشید اما علاقه زیادی به بازنشسته‌ها داشتند و 15 استان از 30 استان را بازنشسته‌ها اداره می‌کردند، امیدوارم صداوسیما به جوان‌ها اعتماد کند.

انتهای پیام

کد N667824