تقوی به ایسنا خبر داد

ششمین همایش وحدت اصولگرایان سال آینده برگزار می‌شود

اصولگرايان

مسئول برگزاری نشست‌های وحدت اصولگرایان از برگزاری ششمین همایش وحدت اصولگرایان در سال آینده خبر داد.

مسئول برگزاری نشست‌های وحدت اصولگرایان از برگزاری ششمین همایش وحدت اصولگرایان در سال آینده خبر داد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدرضا تقوی درباره‌ی برگزاری همایش‌های وحدت اصولگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)؛ اظهار کرد: پنجمین همایش وحدت اصولگرایان که پنج‌شنبه برگزار شد، نشست صمیمانه و خوبی بود. البته من نباید درباره‌ی کیفیت آن صحبت کنم ولی کسانی که در این نشست شرکت کره بودند ارزیابی مثبتی از آن داشتند و آقایان علم‌الهدی و حداد عادل نیز مباحث خوبی را در این جلسه بیان کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این همایش‌ها ادامه خواهد یافت، گفت: قطعا این نشست‌ها و همایش‌ها ادامه دارد. جلسات بین اصولگرایان در تهران و شهرستان‌ها پیگیری می‌شود و مثلا خود من فردا در جلسه وحدت اصولگرایان در سمنان شرکت می‌کنم اما برگزاری نشستی مثل همایش پنج شنبه احتمالا در سال آینده صورت خواهد گرفت.

این عضو جامعه روحانیت مبارز همچنین درباره دیدار سه‌جانبه آیات مصباح یزدی، محمد یزدی و موحدی کرمانی یادآور شد: ان‌شاء‌الله این دیدار هم در آینده نزدیک صورت خواهد گرفت.قرار بود این دیدار در ایام محرم انجام شود ولی به دلیل مشکلاتی که آقایان داشتند به زمان دیگری موکول شد که هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست.

انتهای پیام

کد N667761