سردار عراقی تأکید کرد:

مسلمان‌کشی به نفع صهیونیسم است/ تلاش استکبار برای تفرقه بین مسلمانان

سیاسی

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: دشمنان تلاش دارند با درگیری‌های مذهبی و طایفه‌ای در کشورهای مسلمان، مردم را بکشند و ایده آنان این است که از هر گروهی کشته شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرتیپ پاسدار عبدالله عراقي در یادواره 380 شهید ادوات لشکر 41 ثارالله و سردار شهید «مهدی زندی‌نیا» در سیرجان، با بیان اینکه شهدا مصداق آیات قران کریم هستند که به وعده و پیمان خود با خدا عمل کردند، اظهار داشت: امروز هم یاد و خاطره شهدا به انسان‌ها و جوانان انرژی می‌دهد تا در مسیر شهدا و مبارزه با استکبار جهانی و کسانی که حاکمیت و ارزش‌های اسلامی را نشانه رفته‌اند، بایستند و ثابت‌قدم باشند.

وی انسان‌های مومن و ولایی را منتظر شهادت و کسب مقام شهدا در راه حاکمیت اسلام در جهان دانست و تصریح کرد: امروز تلاش استکبار جهانی و دشمنان، برای ایجاد اختلاف و تفرقه است.

سردار عراقی گفت: دشمنان در برنامه خود تصمیم دارند که با درگیری‌های مذهبی و طایفه‌ای در کشورهای مسلمان، مردم را بکشند و ایده آنان است که از هر گروهی کشته شود.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: مسلمان‌کشی به نفع استکبار و صهیونیسم است و ما وظیفه داریم با اتحاد خود و همبستگی، این آرزوی دشمنان و نقشه آنها را ناکام بگذاریم.

وی با نقل خاطراتی از دوران دفاع مقدس ادامه داد: در هشت سال دفاع جانانه ما، تمام اسلام به رهبری امام خمینی(ره) مقابل تمام کفر جهانی به مزدوری صدام ایستاد و همین جوانان ما با قدرت ایمان توانستند در مقابل همه تسلیحات دشمنان جهانی و استکبار پیروز شوند که نتایج آن نیز، سربلندی و اقتدار امروز نظام اسلامی ایران است.

«وحدت و انسجام» پایه اصلی امنیت کشور است

سردار عراقی با تبریک «هفته وحدت» کشتار مردم در کشورهای عراق، سوریه، افغانستان، یمن، پاکستان و بحرین را توطئه استکبار جهانی و رژِیم اشغالگر قدس برای مسلمان‌کشی عنوان کرد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: همه باید تلاش کنیم که وحدت و انسجام حفظ شود و یکی از پایه‌های اصلی امنیت کشور نیز، همین یکپارچگی و همبستگی است که در نظام اسلامی ایران این امنیت در سایه ولایت و رهبری محقق شده است.

وی در پایان به شخصیت شهدا و شهید زندی فرمانده گردان ادوات لشکر 41 ثارالله (ع) اشاره کرد و آنان را انسان‌های با کرامتی دانست که بر اثر کرامت همه خصلت‌های خدایی از جمله شجاعت در برابر دشمنان را کسب کردند.