با هدف اثربخشی بیشتر فعالیت‌های اجلاس سراسری نماز

کارگروه مشترک بین ستاد اقامه نماز و سازمان تبلیغات تشکیل می‌شود

نماز,سازمان تبليغات,اجلاس نماز

بیست و دومین نشست هفتگی کمیته علمی و پژوهشی اجلاس سراسری نماز در اتاق جلسات معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

بیست و دومین نشست هفتگی کمیته علمی و پژوهشی اجلاس سراسری نماز در اتاق جلسات معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، کمیته علمی و پژوهشی اجلاس سراسری نماز به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین سیدجواد موسوی هوائی - معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس کمیته مزبور- و با حضور اکثریت اعضاء تشکیل جلسه داد.

در جلسه بیست و دوم کمیته علمی و پژوهشی اجلاس سراسری نماز، جمع بندی اقدامات صورت گرفته در کمیته علمی و پژوهشی بیست و سومین اجلاس سراسری نماز ارائه شد.

در ادامه این نشست و در راستای بحث و بررسی عالمانه راهکارهای ارتقاء سطح علمی اجلاس نماز، ادامه جلسات کمیته علمی و پژوهشی مورد تأکید قرار گرفت.

همچنین مقرر شد 30 مقاله برتر بیست و سومین اجلاس سراسری نماز در کتابی با همین عنوان چاپ و منتشر شود.

در این نشست آقابابائی - نماینده ستاد اقامه نماز در کمیته پژوهشی و علمی اجلاس سراسری نماز- با اشاره به ضرورت همکاری‌های فرا سازمانی از یک سو و لزوم اقدام پژوهی و آینده پژوهی برای هر فعالیتی از سوی دیگر و با لحاظ محدودیت ستاد اقامه نماز در اعتبارات و بدنه کارشناسی تأکید کرد: حتما باید کارگروه مشترکی بین سازمان تبلیغات اسلامی و ستاد اقامه نماز شکل گیرد.

انتهای پیام

کد N667510