قنبری: مجلس در بررسی بودجه نگاه تقابل‌ با دولت نداشته باشد

داریوش قنبری گفت: نمایندگان مجلس در بررسی لایحه بودجه نباید نگاه تقابل با دولت داشته باشند.

نماینده پیشین مجلس در گفت‌و‌گو باخبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: با توجه به شرایط فعلی کشور و توطئه های دشمنان علیه نظام در فضای بین‌المللی لازم است که نمایندگان مجلس در بررسی لایحه بودجه همکاری و همراهی بیشتری با دولت داشته باشند تا دولت بتواند بر مسائل و مشکلات و توطئه های دشمنان فائق آید.

وی با اشاره کاهش قیمت نفت در فضای بین‌المللی گفت: با توجه به اتکای بودجه کشور به درآمدهای نفتی و کاهش قیمت نفت در نتیجه توطئه ابرقدرت ها و قدرت های بزرگ منطقه علیه دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران درآمدهای دولت به شکل محسوسی کاهش پیدا کرده است که نیاز است که مجلس دربررسی لایحه بودجه این شرایط را مدنظر قرار دهد.

این نماینده پیشین مجلس با تاکید بر اینکه بودجه بر سرنوشت کل کشور و آحاد مردم تاثیرگذار است افزود: اگر در بررسی لایحه بودجه نمایندگان مجلس نگاه جناحی داشته باشند قطعا بودجه نمی تواند تاثیرات مثبتی در ارتباط با وضعیت اقتصاد در کشور داشته باشد.

قنبری با بیان اینکه نمایندگان مجلس عینک جناحی سیاسی را در بررسی بودجه کنار گذارند تصریح کرد: باید با نگاه به منافع مردم بودجه را بررسی کرد تا منافع مردم به شکل مناسب پیش رود و از آن دفاع شود.

انتهای پیام

کد N667195