عراقچی خبر داد:

کری و ظریف چهارشنبه دیدار می‌کنند/سفر ریابکوف به تهران

سیاست خارجی

متعاقبا طی روزهای ٢٥ الی ٢٧ دی هیات‌های مذاکره‌کننده ایرانی و آمریکایی در ژنو مذاکره دوجانبه خواهند داشت و روز ٢٨ دی نیز مذاکرات ایران و ١+٥ در سطح معاونین برگزار خواهد شد.

برنامه دیدارهای هیات مذاکره‌کننده هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در ژنو اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید عباس عراقچی معاون وزیر امورخارجه و عضو ارشد گروه مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان در خصوص برنامه دیدارهای آتی دو جانبه و چند جانبه با اعضای گروه ١+ ٥ در تهران و ژنو اظهار داشت: روز دوشنبه ٢٢ دی آقای سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه و نماینده آن کشور در مذاکرات هسته‌ای جهت مذاکرات و رایزنی‌های دوجانبه هسته‌ای به ایران سفر می‌کند. وی در این سفر همچنین با آقای ظریف وزیر امور خارجه کشورمان دیدار خواهد کرد.

وی افزود: روز چهارشنبه ٢٤ دی نیز ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان و جان کری وزیر امور خارجه آمریکا به ژنو خواهند رفت تا پیش از مذاکرات دوجانبه معاونین خود با یکدیگر دیدار کرده و راهنمایی‌های لازم را به عمل آورند.

عضو ارشد گروه مذاکره‌کننده هسته‌ای کشورمان افزود: متعاقبا طی روزهای ٢٥ الی ٢٧ دی هیات‌های مذاکره‌کننده ایرانی و آمریکایی در ژنو مذاکره دوجانبه خواهند داشت و روز ٢٨ دی نیز مذاکرات ایران و ١+٥ در سطح معاونین برگزار خواهد شد.

عراقچی افزود: قبل و بعد از این مذاکرات، با بقیه اعضای 1+5 نیز به صورت دو جانبه ملاقات و مذاکره صورت خواهد گرفت.

کد N666609