سردار نقدی در اختتامیه یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج:

هنرمندان بسیجی به جایزه‌های قدرت‌های استكباری چشم داشتی ندارند

سیاست داخلی

هنرمندان بسیجی از روی هوشمندی این مكتب را انتخاب كرده اند چرا كه هنر در این مكتب به اوج رسیده و ماندگار می شود.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: هنرمندان بسیجی به جایزه های زراندود قدرت های استكباری كه دستانشان آلوده به خون مظلومان در سراسر جهان است، هیچ چشم داشتی ندارند، بلكه به نشاندن لبخند بر لبان یتیم یا تسلی خاطر داغ یك همسر شهید امید دارند و دلخوشی آنها این است كه جایزه خود را از دست مادر شهیدی بگیرند؛ این هنرمندان افتخار بسیج هستند.

به گزارش ایلنا، سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در اختتامیه یازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج كه در مجتمع بعثت كرمانشاه برگزار شد گفت: ولادت پیامبر اسلام (ص) منشاء تحولات بزرگ در جهان شده و ایشان سرنوشت بشریت را به سعادت، كرامت و فضیلت سوق داد.

سردار نقدی ضمن برشمردن ویژگی های اعراب جاهلیت تصریح كرد: آثار حضور پیامبر (ص) درآن جامعه طی چند دهه تمام دنیای متمدن آن روز را تحت تاثیر قرار داد تا آنجا كه همه خواستار رهبری اسلام شدند.

وی با بیان اینكه همه وجود پیامبر و تمام زندگی او سراسر الهی بود اظهار داشت: هیچ اعتقاد و باوری مانند اسلام نتوانسته انسان ها را از عمق ذلت و پوچی به اوج كرامت برساند و هنرمندان كه هنر را حركتی برای دوام و ماندگاری یك اندیشه می دانند، مكتبی كاملتر و ماندگارتر از اسلام پیدا نخواهند كرد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین جنگ قدرت های شیطانی با اسلام در طول بیش از 1400 سال گذشته را یادآور شده و افزود: اگر هنر، بیان عواطف است پس چه احساسی عمیق تر از اسلام كه اهل بیت علیهم السلام را به جهانیان در طول تاریخ معرفی می كند.

وی مكتب اسلام را مكتب مقاومت و ایستادگی در مقابل ظالمان و دستگیری از مظلومان خوانده و ادامه داد: هنرمندان بسیجی از روی هوشمندی این مكتب را انتخاب كرده اند چرا كه هنر در این مكتب به اوج رسیده و ماندگار می شود.

سردار نقدی در ادامه سخنان خود خاطر نشان كرد: هنرمندان بسیجی به جایزه های زراندود قدرت های استكباری كه دستانشان آلوده به خون مظلومان در سراسر جهان است، هیچ چشم داشتی ندارند، بلكه به نشاندن لبخند بر لبان یتیم یا تسلی خاطر داغ همسر شهید امید دارند و دلخوشی آنها این است كه جایزه خود را از دست مادر شهیدی بگیرند؛ این هنرمندان افتخار بسیج هستند.

جانشین فرمانده كل سپاه در امر بسیج بر اجرای سراسری تئاتر بسیج در طول سال تاكید نموده و بیان كرد: این هنر باید جزیی از زندگی مردم شود همان طور كه به همت هنرمندان بسیجی بازسازی واقعه غدیر و برنامه های ویژه در راهیان نور برای انتقال پیام دفاع مقدس به نسل امروز صورت می گیرد.

وی در پایان جذب و تاثیر تئاترهای مبتكرانه بسیج بر مخاطبان بسیار را یادآور شده و افزود: تئاترهای مسجدی و مدرسه ای زمینه ساز ترویج ارزش ها و تربیت هنرمندان ارزشی خواهد شد تا هنر همیشه یاور مظلومان و مستضعفان و در مقابل ظالمان باشد.

کد N665458