مطهری در پاسخ به جوابیه قوه قضاییه:

حرفهایم استدلالی و بر اساس قانون بود

سیاست داخلی

احتمالا بخشی ازنامه پیرامون درخواست رئیس جمهور قبلی برای آزادی آقایان موسوی و کروبی مورد توجه بوده است که این موضوع نیز مستند است

علی مطهری تاکید کرد: حرف‌های من در نامه‌ای که نوشته‌ام٬ کاملا بر اساس قانون است و جای تکذیب نمی‌گذارد. احتمالا آن بخش از نامه در خصوص درخواست رئیس‌جمهور قبلی برای آزادی آقایان موسوی و کروبی مورد توجه بوده است که این موضوع نیز مستند است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، علی مطهری در باره صحبت‌های در حاشیه جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران با اشاره به صحبت‌های اخیر معاون اول قوه قضاییه در خصوص نامه علی مطهری٬ گفت: آنچه در این نامه بیان کرده‌ام بر پایه قانون اساسی است٬ بنابراین جایی برای تکذیب و پیگرد قانونی ندارد.

وی افزود: احتمالا بخشی از نامه پیرامون درخواست رئیس جمهور قبلی برای آزادی آقایان موسوی و کروبی مورد توجه بوده است که این موضوع نیز مستند است و رئیس قوه قضاییه در دیدار با برخی از نمایندگان مجلس این موضوع را مطرح کردند لذا نمی‌تواند کذب باشد و فایل و نوار آن نشست نیز وجود دارد.

علی مطهری با بیان اینکه حرف‌های من یک بحث استدلالی بوده، ادامه داد: آنچه که در آن آمده است٬ تاکید قانون بر تشکیل دادگاه صالحه و تفهیم اتهام به افراد است و من در نامه‌ام بر این موضوع تکیه کرده‌ام.

کد N664576