شجاعی کیاسری در نطق میان دستور؛

در مذاکرات هسته‌ای پیشرفت خوبی داشته‌ایم

مجلس

امیدوارم روزی فرا رسد که بودجه کل کشور از درآمدهای غیرنفتی تامین و از این نعمت بگذریم و شکوفه‌های اقتصادی و تولیدی را در همچنین توسعه‌ای جست و جو کنیم.

نماینده مردم ساری و میانرود با بیان اینکه در مذاکرات هسته‌ای پیشرفت خوبی داشته‌ایم تصریح کرد: این پیشرفت‌ها به همت ایستادگی مردم ایران و رهبری به دست آمده است.

به گزارش خبرنگارپارلمانی ایلنا، سیدرمضان شجاعی کیاسری در نطق میان دستور امروز چهارشنبه هفدهم دی ماه با تبریک ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: حماسه نهم دی ماه از اراده پاک و ایمان استوار ملت شریف ایران سرچشمه می‌گرفت.
وی ادامه داد:پایه ایدلوژی و عمق سیاسی همراه با بصیرت عاشورایی را که هیهات من الذله بوده است نهم دی ماه در آرمان ملت ایران استحکام بخشید.

این نماینده مجلس با اشاره به هفته وحدت تصریح کرد: قطعا نباید این موضوع نامگذاری صرف باشد بلکه باید امید داشته باشیم که بیداری جهان اسلام و تمسک به سنت و سیره نبوی اسلام زمینه‌های اتحادو همدلی را بین شیعه و سنی را برقرارت کنیم.

وی اضافه کرد: در این صورت است که ریشه‌های تفکر تکفیری که توحش را در رفتار خود به نام اسلام و پیامبر به دستور استکبار اجرایی می‌کنند می‌توانیم به زلال رحمت و آموزه‌های اسلامی تبدیل نماییم.

نماینده مردم ساری و میانرود با بیان اینکه در مذاکرات هسته‌ای پیشرفت خوبی داشته‌ایم تصریح کرد: این پیشرفت‌ها به همت ایستادگی مردم ایران و رهبری به دست آمده است.

وی گفت: اما این موضوع نباید باعث شود تدبیر و انگیزه در حل مشکلات اقتصادی تحت الشعاع قرار گیرد و همه چشم‌ها به خروجی مذاکرات دوخته شود.

وی با اشاره به بودجه کل کشور نیز گفت: امیدوارم روزی فرا رسد که بودجه کل کشور از درآمدهای غیرنفتی تامین و از این نعمت بگذریم و شکوفه‌های اقتصادی و تولیدی را در همچنین توسعه‌ای جستجو کنیم.

کد N664344