سردار جزایری: آمریکا به زانو درخواهد آمد

سردار جزايري

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به افول مولفه‌های قدرت سلطه و استکبار به رهبری ایالات متحده در برابر جبهه مقاومت جهانی تاکید کرد: آمریکا به زانو در خواهد آمد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار سید مسعود جزایری که بمناسبت گرامیداشت سالگرد ایام پیروزی عملیات کربلای 5 در سال 1365 سخن می گفت، اظهار داشت: در جریان جنگ تحمیلی جبهه استکبار علیه جمهوری اسلامی ایران و دفاع مقدس رزمندگان اسلام، کشورمان با فراز و نشیب‌های زیادی مواجه شد و لیکن نتیجه نهایی و برآیند این دوره از آنچنان برکات عظیمی برخوردار است که تا هم اکنون جامعه ما و جهان مستضعفان از آن بهره می گیرند.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس، مردم ما ثابت کردند آمریکا و اذنابش را می توان دچار شکست و هزیمت نمود و این خود یکی از درس ها و عبرت‌های تاریخ ساز این دوره پرشکوه بشمار می آید.

جزایری با بیان اینکه "جمهوری اسلامی ایران و جبهه بزرگ مقاومت به لحاظ توان و عناصر قدرت قوی تر شده اند و در قبال همه شاخصه ها و مؤلفه های قدرت، جبهه خصم به رهبری آمریکا، با افول روبرو شده است" خاطرنشان کرد: البته یک واقعیت را نمی‌توان کتمان کرد و آن قدرت رسانه ای و پروپاگاندای غرب است که تلاش می کند همچنان قدرت خود را به رخ دیگران بکشد و به این وسیله از طریق تاکتیک مرعوب سازی، سیاست‌ها و برنامه‌های نامشروع خود را پیش ببرد و متأسفانه در کشور ما هم عده‌ای در تله تبلیغات دروغین رسانه‌ای صهیونیستی و غربی گرفتار شده‌اند.

رییس ستاد تبلیغات دفاعی کشور با اشاره به رویکردهای موجود درقبال رابطه با آمریکا بیان داشت: در مورد روابط با آمریکا با دو گروه افراد مواجه هستیم، عده ای که در تور تبلیغات و عملیات روانی رسانه های استکباری گرفتار شده اند و عده ای دیگر که آدرس آنها را باید از طریق سرویس‌های بیگانه جستجو کرد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه گفت: ملت ایران هرگز زخم های وارده ناشی از جنایات امثال انگلیس و آمریکا و هم پیمانانشان، بر پیکر خود را فراموش نمی کند و به درستی می داند تا حاکمیت زر و زور و تزویر، ناشی از تفکرات و اندیشه‌هایی که زیرساخت ها و مبانی حکومت را در این کشورها شکل داده ، تغییر نکند، هرگونه اعتماد به این دولت ها، ورود در ورطه استحاله و نابودی است.

سردار جزایری با تاکید بر اینکه "در جهان امروز سیستم‌های ابرسرمایه‌داری و صهیونیزم بین الملل همه تلاش خود را معطوف بلعیدن کشورها می کنند"، گفت: در چنین شرایطی کشورهای آزاده هر لحظه باید بر قدرت و توان خود در همه عرصه های قدرت بیفزایند و تجربه موفق انقلاب اسلامی بدرستی حاکی از آن است که رژیم های سلطه گر و آمریکا در برابر این اراده پابرجا، به زانو درخواهند آمد.

وی در پایان تاکید کرد: با توجه به ویژگی‌های استکباری آمریکا، با این کشور رابطه برقرار نمی شود.

انتهای پیام

کد N663383