۲

بررسی بودجه آب و راه روستایی در کمیسیون عمران مجلس

  • ۶بازدید
  • ۲ رای
  • ۰ دیدگاه

یک عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز بودجه و اعتبارات اختصاص‌یافته به بخش آب و راه‌های روستایی با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

علی‌نعمت چهاردولی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ‌تصریح کرد: در جلسه امروز (سه‌شنبه) بعدازظهر کمیسیون عمران، عملکرد بودجه سال جاری و بودجه عمرانی سال جاری و سال 94 با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم ملایر افزود:‌ همچنین چگونگی تقویت پروژه‌های عمرانی به‌ویژه افزایش اعتبارات مربوط به بخش آب و راه روستایی بررسی شد.

وی اظهار کرد: نوبخت در این جلسه از اختصاص سه هزار میلیارد تومان بودجه برای عمران روستاها سخن گفت که 1800 میلیارد تومان از این بودجه از محل اعتبارات ملی و 1200 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی در سال 94 به بخش‌های آب، راه، طرح هادی و کمک به دهیاری‌ها و چند شاخص دیگر روستایی اختصاص خواهد یافت.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران با اشاره به نظرات اعضای کمیسیون متبوعش گفت:‌ اعضای کمیسیون عمران مبلغ اختصاص‌یافته را کافی نداستند و خواستار افزایش اعتبارات بخش آب و راه روستایی در سال آینده شدند.

وی با اشاره به دستور دوم جلسه امروز کمیسیون عمران گفت: در بخش دوم جلسه کمیسیون، سوال نماینده میاندوآب از وزیر راه و شهرسازی در مورد وضعیت نامناسب برخی راه‌های مواصلاتی استان آذربایجان شرقی مطرح شد که توضیحات آخوندی، نماینده سوال‌کننده را قانع نکرد.

چهاردولی گفت: در نهایت به دلیل ابهام ملی یا استانی بودن سوال، رای‌گیری در این خصوص به جلسه بعد موکول شد.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.