عسگری:

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تحریم‌های دشمنان را می‌شکند

سیاسی

اصفهان – رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: مردم با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در روز ۲۲ بهمن تحریم‌های اقتصادی اسکتبار جهانی را خواهد شکست.

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر عسگری ظهر امروز در جلسه سیاستگذاری و برنامه‌ریزی بزرگداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در سالن همایش‌‌های صدا و سیمای مرکز اصفهان برگزار شد ضمن تبریک هفته وحدت با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به محوریت ولایت فقیه از نعمت‌های بزرگ الهی بر مردم ایران محسوب می شود، اظهار داشت: استقرار حكومت ولایی و تحقق شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» از بركات پیروزی انقلاب اسلامی بود.

وی کشور ایران را مستقل‌ترین کشور منطقه خاورمیانه عنوان کرد و بیان داشت: این در حالی است که بسیاری از کشورهای جهان وابستگی‌های پنهان و آشکاری به استکبار جهانی دارند.

رئیس ستاد گرامیداشت دهه فجر استان اصفهان با بیان اینکه فعالیت‌های گسترده رسانه‌ای و غیررسانه‌ای و صرف میلیون‌ها دلار توسط آمریكا، اسرائیل و وهابیت برای براندازی نظام جمهوری اسلامی گویای این مطلب است، افزود: در حال حاضر در اثر درگیری‌های ایجاد شده در كشورهای منطقه توسط داعش، زیرساخت‌های كشورهای اسلامی از جمله امكانات و نیروی انسانی كه می‌توانست قدرت جهان اسلام برای مبارزه با اسرائیل را فراهم كند رو به نابودی رفته است.

وی با بیان اینکه گرایش جوانان به ارزش‌های انقلاب استکبار جهانی را به وحشت انداخته است، ادامه داد: در این راستا شکل‌گیری گروه‌های داعش و تکفیری به منظور جداسازی جوانان از ارزش‌های انقلاب اسلامی در دستور کار استکبار جهانی قرار گرفت.

عسگری با بیان اینکه استکبار جهانی پس از شکست در گزینه نظامی برای ایران پس از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گزینه تحریم‌های اقتصادی را در دستور کار قرار داده است، افزود: در این راستا مردم با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تحریم‌های اقتصادی اسکتبار جهانی را نیز خواهد شکست.

وی در ادامه از مسئولان روابط عمومی حاضر در این همایش خواست تمام توان خود را برای اعلام دستاوردهای دستگاه مربوطه در دهه فجر در معرض دید عموم قرار دهند تا مردم بیشتر با این دستاوردها آشنا شوند.