جانشین فرماندهی حفاظت سپاه:

برداشت برخی رسانه‌ها درباره اقدام عملی برای هواپیما‌ربایی توسط یک گروه تروریستی نادرست بود

سیاست داخلی

همانگونه که بارها اعلام شده از سال 1389 تا کنون هیچ گونه اقدام عملی برای هواپیماربایی در ایران صورت نگرفته است و خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر اقدام به هواپیماربایی توسط یکی از گروهک‌های تروریستی سوءبرداشت و استنباط نادرست از سخنان معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه بوده است.

جانشین فرماندهی حفاظت سپاه خبر برخی از رسانه‌ها مبنی بر اقدام به هواپیماربایی توسط یکی از گروهک‌های تروریستی را سوءبرداشت و استنباط نادرست از سخنان معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه دانست.

به گزارش ایلنا، درپی مصاحبه اخیر معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه با یکی از رسانه‌ها و متعاقبا اشاره به اقدام عملی یکی از گروهک‌های تروریستی برای هواپیمایی در یکی از بخش‌های خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسن کاظمی جانشین فرماندهی حفاظت سپاه اظهار داشت: همانگونه که بارها اعلام شده از سال 1389 تا کنون هیچ گونه اقدام عملی برای هواپیماربایی در ایران صورت نگرفته است و خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر اقدام به هواپیماربایی توسط یکی از گروهک‌های تروریستی سوءبرداشت و استنباط نادرست از سخنان معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه بوده است.

وی تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ماموریت تامین امنیت پرواز هواپیماهای مسافری و مقابله با ایجاد هرگونه ناامنی در این حوزه همچون گذشته با هوشمندی و هوشیاری کامل دشمنان نظام مقدس اسلامی را از دستیابی به اهداف شوم‌شان باز خواهد داشت.

سردار کاظمی اظهار امیدواری کرد رسانه‌های محترم با حساسیت و دقت بیشتری به انتشار اخبار مربوط به حوزه‌های امنیتی بپردازند تا خدایی ناکرده منجر به سوء استفاده دشمنان و تشویش اذهان عمومی نشوند.

کد N661499