نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه:

برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) با تمام وجود وارد می‌شویم

سیاسی

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران تأکید کرد: ما تا پای جان برای دفاع از دین و ارزش‌ها ایستاده‌ایم و برای دفاع از حرم اهل‌ بیت (ع) با تمام وجود وارد می‌شویم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام علی شیرازی در مراسم بزرگداشت سردار شهید حمید تقوی (سردار مدافع حرم) در مسجد امام خمینی (ره) شهرک شهید محلاتی، با اشاره به سابقه مجاهدت‌های آن شهید اظهار داشت: سردار تقوی در دوران دفاع مقدس هشت ساله به درون عراق یعنی جایی که نیروهای بعثی و صدامیان در آن قرار داشته‌اند، می‌رود.

وی ادامه داد: شهید تقوی تا کربلا هم پیش رفته بود و کسی که همراه این شهید بوده است، نقل می‌کند که ذره‌ای ترس در وجود او ندیدم و وقتی شخصیت او را بررسی می‌کنیم، می‌بینیم که علت آن تقوای شهید تقوی بوده است.

نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه پاسداران، در ادامه با بیان اینکه امروز همه یاران و مدافعان حرم اهل بیت (ع) در مقابل استکبار و رژیم صهیونیستی برای رضای خدا می‌جنگند، تصریح کرد: عده‌ای می‌گویند اگر در کنار آمریکا نباشیم، انقلاب شکست می‌خورد، آنها هر چقدر هم بخواهند دل انسان‌های مومن را خالی کنند و به اصطلاح بگویند آمریکا، صهیونیست‌ها و داعش کجا و ما کجا، ذره‌ای تردید در دل رزمندگان اسلام ایجاد نمی‌شود.

حجت‌الاسلام شیرازی با تأکید بر اینکه ما تابع ولایت و رهبری هستیم، اظهار داشت: ما تا پای جان برای دفاع از دین و ارزش‌ها ایستاده‌ایم و برای دفاع از حرم اهل‌ بیت (ع) با تمام وجود وارد می‌شویم.