۲
در جلسه شورای عالی اداری مقرر شد

مرکز تحقیقات مخابرات ایران، موسسه وابسته به وزارت ارتباطات می‌ماند

  • ۴بازدید
  • ۲ رای
  • ۰ دیدگاه
اسحاق جهانگيري

جلسه شورای عالی اداری ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر در خصوص جایگاه سازمانی موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، مقرر شد مصوبات پیشین شورای عالی اداری در ارتباط با این موسسه لغو و به منظور ایجاد انسجام تشکیلاتی در ساختار دولت، به عنوان موسسه وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اداره شود.

در این نشست که وزرای دادگستری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی ،آموزش و پرورش، ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، استاندار زنجان و برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند، در تداوم مباحث جلسات گذشته این شورا، بخشی از دستورالعمل ساماندهی نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی مورد بحث و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

شرایط و نحوه تعیین تکلیف نیروهای مازاد دستگاه‌های اجرایی که بر اساس برنامه نیروی انسانی، نیروی مازاد داشته باشند و نحوه انتقال و جابجایی این نیروها با رعایت قوانین مربوطه در این دستور العمل مشخص شده است.

استانداری‌ها نیز موظف شدند هدایت و هماهنگی لازم را نسبت به جابجایی نیروهای مازاد واحدهای خارج از مرکز دستگاه‌های اجرایی در سطح سایر واحدهای اجرایی استان و شهرستان با هماهنگی دستگاه اجرایی ملی به عمل آورند.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.