عضو هیات‌رئیسه مجلس در گفت‌و‌گو با ایلنا:

در جلسه امروز مشکلات قانونی پدافند غیرعامل بررسی شد

مجلس

جلسه هیات رییسه امروز مجلس درباره مشکلات قانونی در مجموعه پدافند غیرعامل بود که قرار است در این زمینه پیگیری های لازم انجام شود.

سخنگوی هیات رییسه مجلس تاکید کرد: جلسه هیات رییسه امروز مجلس درباره مشکلات قانونی در مجموعه پدافند غیرعامل بود که قرار است در این زمینه پیگیری‌های لازم انجام شود.

بهروز نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی ایلنا؛ در خصوص جزییات جلسه امروز هیات رییسه مجلس تصریح کرد: امروز جلسه‌ای با حضور سردار جلالی٬ رییس پدافند غیرعامل داشتیم که ایشان گزارشی از سازمان خودشان دادند.

وی افزود: در این جلسه پرسش و پاسخ‌هایی در مورد مسایلی که قبلا مطرح شده بود٬ انجام شد. بعضی موارد از طرف آنها پیگیری شد. مضاف بر اینکه ما هم قرار است پیگیری‌هایی داشته باشم.

نایب رییس فراکسیون رهروان با بیان اینکه در بعضی از موارد ضعف‌هایی در قانون مجموعه پدافند غیرعامل وجود دارد٬ ادامه داد: با مشکلات قانونی‌ که در این مجموعه وجود دارد٬ قرار شد با پیگیری بتوانیم معضلاتی که وجود دارد را رفع کنیم.

بهروز نعمتی اظهار داشت: پدافند غیرعامل فراگستره‌ای است و مجموعه‌ای است که هم کشوری و هم لشگری است لذا باید هماهنگی‌های قانونی‌ انجام شود تا خلاهایی که وجود دارد٬ رفع شود.

کد N660014