۱
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان:

50 هزار زندانی در کارگاه‌های داخل زندان مشغول به‌کار هستند

  • ۱بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
زندان

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان گفت: در حال حاضر 50 هزار زندانی در سطح کشور در کارگاه‌های زندان‌های سراسر کشور مشغول به‌کار هستند.

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان گفت: در حال حاضر 50 هزار زندانی در سطح کشور در کارگاه‌های زندان‌های سراسر کشور مشغول به‌کار هستند.

رحیم مطهرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: تعداد فروشگاه‌های حامی که سطح خدمات‌دهی آنها وسیع شده، به 20 فروشگاه در استان‌های مختلف کشور رسیده است.

وی ادامه داد: مهمترین کاری که باید انجام دهیم مدیریت بازار فروش محصولات‌مان است؛ زیرا با مدیریت بازار فروش و توسعه فروش محصولات‌مان تولید نیز افزایش پیدا می‌کند که این موضوع به نفع زندانی و خانواده‌های آنهاست؛ زیرا ما از همین منبع به زندانیان و خانواده‌هایشان حقوق می‌دهیم.

مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان خاطرنشان کرد:‌ در حال حاضر 50 هزار زندانی در سطح کشور در کارگاههای زندان‌های مختلف مشغول به کار هستند و 50 درصد از درآمدهای زندانیان به خانواده‌ آنها تعلق می‌گیرد.

مطهرنژاد بیان کرد: در واقع میزان رضایتمندی زندانیانی که مشغول به‌کار در کارگاه‌های آموزشی و فنی و حرفه‌ای زندان‌ها هستند، بالاست.

وی تصریح کرد: طبق آمار بازگشت زندانیانی که در کارگاه‌های زندان‌های مشغول به کار هستند کاهش چشمگیری یافته است.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.