با حضور رییس سازمان زندان‌ها انجام شد

سه سوله کارگاهی برای اشتغال زندانیان در زندان مرکزی شیراز افتتاح شد

زندان

رییس سازمان زندان‌ها در بازدید از زندان مرکزی شیراز، از اندرزگاه های زندانیان بازدید و در ارتباطی چهره به چهره مشکل قضایی و رفاهی زندانیان را بررسی کرد.

رییس سازمان زندان‌ها در بازدید از زندان مرکزی شیراز، از اندرزگاه های زندانیان بازدید و در ارتباطی چهره به چهره مشکل قضایی و رفاهی زندانیان را بررسی کرد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اصغر جهانگیر از اندرزگاه نسوان نیز بازدید و مشکلات قضایی زندانیان زن را بررسی کرد.

رییس سازمان زندان‌ها، سه سوله کارگاهی به متراژ 1300 مترمربع برای اشتغال زندانیان زن و مرد زندان مرکزی شیراز را افتتاح کرد.

رییس سازمان زندان‌ها در مراسم افتتاح سوله‌های کارگاهی گفت: 80 درصد زندانیان ما کسانی هستند که بیکار و بدون حرفه وارد زندان ها می شوند. با راه اندازی کارگاه های اشتغال در زندانها، هم درآمدزایی برای زندانیان و هم خانواده آنها می‌باشد.

وی افزود: با اعتبارات محدود برای قریب 30 هزار نفر اشتغال ایجاد شده است و با اعتبارات دولت محترم در سال آینده، ان‌شاءالله این بخش را توسعه می‌دهیم.

جهانگیر تاکید کرد: هرچه بتوانیم به اشتغال زندانیان کمک کنیم به مردم بیرون کمک کرده‌ایم تا زندانی مجدد به دامنه جرم بازگشت نداشته باشد.

این بازدید با حضور احمدی استاندار فارس و مراسم افتتاحیه سوله‌های کارگاهی با حضور شیخ پور معاون قضایی سازمان زندان‌ها، ضیاء آذری مدیرکل امور کارکنان سازمان زندان‌ها، محمود ضیایی‌فرد مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان، مطهرنژاد مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور، جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور، القاصی رییس کل دادگستری فارس، یزدانیان دادستان شیراز، احمدی مدیرکل سابق زندان‌ها، حیات‌الغیب مدیرکل جدید زندان‌های فارس صورت گرفت.

انتهای پیام

کد N659639