مرادزهی: وحدت رمز موفقیت مسلمانان است

هفته وحدت

نماینده مردم سراوان در مجلس اسلامی شورای اسلامی گفت: رمز موفقیت مسلمانان وحدت بین شیعه و سنی می‌باشد.

هدایت الله میرمرادزهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایرن (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان افزود: همان‌طور که درقرآن کریم آمده است ما مسلمان ها باید همه به ریسمان الهی چگ بزنیم و از اسلام جدا نشویم. از صدر اسلام تاکنون هرموقع که بین مسلمانان وحدت و تعامل بوده موفق به پیروزی در مقابل کفر به دست آمده است.

وی اظهار کرد: در قرآن کریم آمده است پیروزی از آن مسلمانان است و رمز موفقیت ماهم وحدت می باشد.اگر جمهوری اسلامی توانست در مقابل مستکبران موفق و پیروز شود دلیل آن وحدت بین مردم بود.

وی گفت: زمانی که غیرمسلمان نمی‌تواند اعمال نفوذ کند و نظرات خود را در بخش‌های مختلف سیاسی اقتصادی اجتماعی و فرهنگی تحمیل کند از سیاست انگلیس که می‌گوید «تفرقه بیانداز و حکومت کن» استفاده می‌کند و ما مسلمانان باید هوشیار و بیدار باشیم و باهم از وحدت بین شیعه و سنی و رهبر خود حمایت کنیم و پشتوانه راه آنان باشیم.

نماینده مردم سراوان در مجلس افزود: در دنیا تعداد مسلمانان زیاد است و خداوند آن‌ها را آزاده آفریده و گفته است از قرآن پیروی کنید. ما باید استوار و محکم و با وحدت در همه عرصه‌ها حضور پیدا کنیم و اقتدار داشته باشیم تا علوم ما از هیچ کدام از مردم دنیا کمتر نشود.

انتهای پیام

کد N659607

خواندنی از سراسر وب