۱

مرادزهی: وحدت رمز موفقیت مسلمانان است

  • ۴بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
هفته وحدت

نماینده مردم سراوان در مجلس اسلامی شورای اسلامی گفت: رمز موفقیت مسلمانان وحدت بین شیعه و سنی می‌باشد.

هدایت الله میرمرادزهی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایرن (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان افزود: همان‌طور که درقرآن کریم آمده است ما مسلمان ها باید همه به ریسمان الهی چگ بزنیم و از اسلام جدا نشویم. از صدر اسلام تاکنون هرموقع که بین مسلمانان وحدت و تعامل بوده موفق به پیروزی در مقابل کفر به دست آمده است.

وی اظهار کرد: در قرآن کریم آمده است پیروزی از آن مسلمانان است و رمز موفقیت ماهم وحدت می باشد.اگر جمهوری اسلامی توانست در مقابل مستکبران موفق و پیروز شود دلیل آن وحدت بین مردم بود.

وی گفت: زمانی که غیرمسلمان نمی‌تواند اعمال نفوذ کند و نظرات خود را در بخش‌های مختلف سیاسی اقتصادی اجتماعی و فرهنگی تحمیل کند از سیاست انگلیس که می‌گوید «تفرقه بیانداز و حکومت کن» استفاده می‌کند و ما مسلمانان باید هوشیار و بیدار باشیم و باهم از وحدت بین شیعه و سنی و رهبر خود حمایت کنیم و پشتوانه راه آنان باشیم.

نماینده مردم سراوان در مجلس افزود: در دنیا تعداد مسلمانان زیاد است و خداوند آن‌ها را آزاده آفریده و گفته است از قرآن پیروی کنید. ما باید استوار و محکم و با وحدت در همه عرصه‌ها حضور پیدا کنیم و اقتدار داشته باشیم تا علوم ما از هیچ کدام از مردم دنیا کمتر نشود.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.