سردار جزایری: بی‌تردید همه بخش‌های اشغالی عراق آزاد می‌شود

عراق,رژيم صهيونيستي,سردار جزايري,داعش

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به ادعای یکی از روزنامه‌های صهیونیستی مبنی بر حضور نظامی ایران در مرزهای رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: برای برخورد با رژیم صهیونیستی نیازی به حضور فیزیکی نیروهای نظامی ایران در مرز فلسطین اشغالی نیست.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار مسعود جزایری، معاون رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، در حاشیه مراسم گرامیداشت شهید سردار تقوی در جمع خبرنگاران در واکنش به ادعای یکی از روزنامه‌های صهیونیستی مبنی بر حضور نیروهای مسلح ایران در مرزهای رژیم صهیونیستی با تأکید بر این‌که برای برخورد با رژیم صهیونیستی نیازی به حضور فیزیکی نیروهای نظامی ایران در مرز فلسطین اشغالی نیست، اظهار کرد: خوشبختانه جمهوری اسلامی ایران و مجموعه مقاومت امکاناتی در اختیار دارند که چنانچه هر اقدام خطایی از سوی صهیونیست‌ها رخ بدهد قادریم اقدامات موثری علیه آنها داشته باشیم.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاری در مورد آزادی سرزمین‌های اشغال شده در عراق توسط داعش،‌ خاطرنشان کرد: همه بخش‌های اشغالی عراق آزاد خواهند شد. چرا که در این اقدام هم توفیقات الهی همراه نیروهای عراقی خواهد بود و هم مردم و دولت عراق و همچنین بسیجیان این کشور تصمیم گرفته‌اند که کشور خود را از دست صهیونیست‌ها و غاصبان آزاد کنند و قطعاً این اتفاق رخ خواهد داد.

سردار جزایری همچنین در پاسخ به پرسشی در مورد رزمایش محمد رسول‌الله (ص) با بیان این‌که تمام سناریوهای از پیش تعیین شده برای ارتش در این رزمایش به انجام رسید، اظهار کرد: رزمایش محمد رسول‌الله (ص) نتایج بسیار خوبی در پی داشت و امیدواریم که این‌گونه رزمایش‌ها هرچه بیشتر بر قدرت و توان نیروهای مسلح بیفزاید.

انتهای پیام

کد N658584