پزشکیان: اتحاد با دعوای و زندان به وجود نمی آید/با حفظ وحدت آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی کند

مسعود پزشکیان,سید محمد خاتمی,اکبر هاشمی رفسنجانی

نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه اتحاد با دعوا و زندان به وجود نمی‌آید، گفت: اتحاد با حل اختلاف و دست به دست هم دادن حاصل می‌شود و آن زمان است که آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند.

به گزارش خبرآنلاین، مسعود پزشکیان نماینده  صریح الهجه مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی از ضرورت اتحاد گفت و از آنچه پیام های سیستم تبلیغات در ارتباط با 9 دی بود انتقاد کرد و گفت: نهایت آن این بود که موسوی و کروبی عامل تمام بدبختی‌ها و گرفتاری‌ها و مشکلات ما هستند و در خصوص آقایان هاشمی و خاتمی از پشت همین تریبون هر حرفی که ممکن بود، زده شد.

وی افزود: سوال من این است که آیا این راه، ما را به وحدت خواهد رساند؟ با زندان و با روندی که ما در پیش گرفته‌ایم، آیا می‌توانیم به وحدت برسیم.

نماینده تبریز خاطرنشان کرد: کوشش کنیم اختلافاتی را که به وجود آمده است را حل کنیم و دائما شکاف‌ها را زیاد نکنیم، چه کسی از این شکاف‌ها که روز به روز بیشتر می‌شود، سود می‌برد، آیا غیر از دشمن کس دیگری از این اختلافات سود بهره‌برداری می‌کند.

پزشکیان تصریح کرد: دشمن از ما چه می‌خواهد، غیر از این می‌خواهد که با نام‌های مختلف مذهبی و فرقه‌ای به جان یکدیگر بیافتیم و به یکدیگر فحش دهیم.

وی در پایان گفت: آنچه که امروز بیش از هر زمان دیگری کشور به آن نیاز دارد، اتحاد است و اتحاد با دعوا، زندان و با کشتن به وجود نمی‌آید، بلکه اتحاد با حل اختلاف و مشکلات موجود و دست به دست هم دادن حاصل می‌شود و آن زمان است که آمریکا نمی‌تواند هیچ غلطی بکند.

/212 212

کد N658222