نبیل قاووق: مقاومت جلوی فتنه اسرائیل را گرفته است

لبنان,حزب‌الله لبنان

معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان با تاکید بر اینکه مقاومت آماده جنگ آتی با رژیم صهیونیستی است، گفت: ما همواره تلاش می‌کنیم تا به پیروزی بزرگتر از پیروزی سال 2006 علیه اسرائیل دست یابیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه خبری العهد لبنان، نبیل قاووق، معاون رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان در مراسم قدردانی این حزب از ماهر حمود، دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت به مناسبت فرا رسیدن سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) که با حضور شخصیت‌های اسلامی و مسیحی و انجمن‌های سیاسی، امنیتی و حزبی لبنانی و فلسطینی برگزار شد، تاکید کرد: پاسخ حزب‌الله به حساب باز کردن اسرائیل بر روی طرح ایجاد فتنه میان اهل تسنن و تشیع این است که مقاومت آماده جنگ آتی با اسرائیل است و باید بگوییم که هزاران تن از اعضای مقاومت در لبنان سنی هستند.

وی افزود: پاسخ دوم ما به اسرائیل که شبانه روز خود را برای حمله به مقاومت و تغییر نتایج حمله سال 2006 آماده می‌کند این است که مقاومت همواره آماده است تا با یاری خدا پیروزی بزرگتر و مهمتر از پیروزی 2006 را رقم بزند.

قاووق خاطرنشان کرد: پس از چهار سال از حساب باز کردن اسرائیل بر روی طرح تکفیری جهت تضعیف مقاومت در لبنان در حال حاضر مقاومت از هر زمان دیگری قوی‌تر شده و توانسته توانایی‌های نظامی و سیاسی خود را بالا ببرد، همچنین جلوی فتنه در لبنان و ایجاد طرح‌هایی برای فتنه در منطقه را بگیرد.

ماهر حمود نیز در این مراسم تاکید کرد: کسانی که برای ایجاد فتنه تلاش می‌کنند مثل چهارپایان هستند و از مسیر خود منحرف شده‌اند.

وی از تمامی کسانی که علیه مقاومت دست به اقدام می‌زنند خواست تا برای حرکت در مسیر درست به مقاومت بپیوندند.

انتهای پیام

کد N657625