۲
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس:

از طرح وزیر ورزش برای جدایی حوزه جوانان حمایت می‌کنیم

  • ۱۴بازدید
  • ۲ رای
  • ۰ دیدگاه
مجلس,محمود گودرزی,سید هادی حسینی

معتقدیم حوزه جوانان در وزارت ورزش مغفول مانده است. اینکه حوزه جوانان بعد از جدایی از وزارت‌ورزش چگونه و زیر نظر چه ارگانی فعالیت خواهد کرد به پیشنهاد دولت بر می‌گردد.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: از ایده وزیر ورزش و جوانان برای جدایی مقوله جوانان از این وزارتخانه حمایت خواهیم کرد.

سیدهادی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا؛ درباره طرح وزیر ورزش و جوانان برای جدایی امور جوانان از وزارت‌ورزش بیان داشت: ما از این پیشنهاد وزیر وزرش حمایت می‌کنیم، چراکه می‌خواهیم به وزارتخانه کمک کنیم.

وی ادامه داد: ما در رسیدگی به امور جوانان از وزارت‌ ورزش راضی نیستیم، چراکه معتقدیم حوزه جوانان در وزارت ورزش مغفول مانده است. اینکه حوزه جوانان بعد از جدایی از وزارت‌ورزش چگونه و زیر نظر چه ارگانی فعالیت خواهد کرد به پیشنهاد دولت بر می‌گردد.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس در خصوص اینکه از عملکرد وزارت‌ وزرش و جوانان در حوزه جوانان راضی هستید، گفت: نه راضی نیستیم. ما در بحث ورزش و جوانان سوالاتی را از وزیر داریم که قرار است در 5 موضوع مطرح کنیم. وزیر هم به مجلس خواهد آمد تا به آنها پاسخ دهد و ابهامات موجود برطرف شد. ما می‌خواهیم مشکلات برطرف شود.

وی در پایان تاکید کرد: ان‌شالله وزیر ورزش در برخی از تصمیمات خود تجدیدنظر کند.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.