محجوب در تذکری آیین‌نامه‌ای:

حداقل به شعارهایمان پایبند باشیم

مجلس

اجازه‌ای که امروز به دو وزارتخانه داده شده است٬ نوعی توهین به مردم و مبارزات آن‌ها در طول تاریخ محسوب می‌شود. حداقل به شعارهای خودمان در این مسیر پایبند باشیم.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اینکه ما بخواهیم اجازه تولید یک لوله را به کشورهای دیگر بدهیم٬ درست نیست زیرا مردم ایران در طول تاریخ هر‌گاه علیه استعمار قیام کرده‌اند بیشتر این قیام متوجه مسائل اقتصادی بوده است

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز مجلس طی اخطاری به ماده ۱۵ برابر اصل دوم، سوم، ۲۸ و ۴۳ گفت: اجازه‌ای که امروز به دو وزارتخانه داده شده است٬ نوعی توهین به مردم و مبارزات آن‌ها در طول تاریخ محسوب می‌شود.

این نماینده مردم تهران اضافه کرد: قیام مردم برای ملی شدن صنعت نفت و این موضوعات در تاریخ است که باید آن‌ها را به خوبی بدانیم و امروز در واقع حرکت غیر از این مسیر‌ها تناقض با تاریخ مبارزات ملت می‌باشد.

محجوب اضافه کرد: اینکه ما بخواهیم اجازه تولید یک لوله را به کشورهای دیگر بدهیم٬ درست نیست زیرا مردم ایران در طول تاریخ هر‌گاه علیه استعمار قیام کرده‌اند٬ بیشتر این قیام متوجه مسائل اقتصادی بوده است زیرا آن‌ها به دنبال استفاده از منابع اقتصادی ما هستند و امروز ما باید به آن‌ها توضیح بدهیم که اگر خلاف آن حرکت می‌کنیم تناقض است.

وی در پایان گفت: حداقل به شعارهای خودمان در این مسیر پایبند باشیم.

کد N657597