نعمتی در گفت‌وگو با ایلنا خبر داد:

بررسی سناریوهای ایران درخصوص كاهش قیمت نفت در گزارش امروز زنگنه به مجلس

مجلس

آقای زنگنه هفته گذشته نامه‌ای را برای هیات رئیسه نوشته بودند و ما تصویب کردیم که ایشان امروز برای ارائه گزارش خود در این جلسه شرکت کند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاكید كرد: آقای زنگنه گزارش بسیار خوبی را از فعل و انفعالات قیمت نفت که از تابستان تا امروز قیمتش شکسته بود به نمایندگان ارائه داد و سناریوهایی که ما باید در برابر برنامه‌های آتی این قضیه داشته باشیم، در جلسه امروز مطرح شد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، درباره جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس گفت: وزیر نفت امروز در جلسه غیرعلنی مجلس و با حضور نمایندگان، گزارشی را از وضعیت قیمت نفت مطرح کردند که بسیار هم گزارش خوبی بود.

وی ادامه داد: آقای زنگنه هفته گذشته نامه‌ای را برای هیات رئیسه نوشته بودند و ما تصویب کردیم که ایشان امروز برای ارائه گزارش خود در این جلسه شرکت کند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه زنگنه گزارش بسیار خوبی را از فعل و انفعالات قیمت نفت که از تابستان تا امروز قیمتش شکسته بود به نمایندگان ارائه داد، اظهار داشت: سناریوهایی که ما باید در برابر برنامه‌های آتی این قضیه داشته باشیم، در جلسه امروز مطرح شد.

کد N657430