تجلیل از اساتید نمونه قرآن در حاشیه مسابقات بین‌المللی دانشجویان مسلمان

قرآن کريم,جهاد دانشگاهي,پنجمین دوره مسابقات قرآن دانشجویان

در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان و در سمینار مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم از اساتید نمونه قرآن تجلیل شد.

در حاشیه مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان و در سمینار مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم از اساتید نمونه قرآن تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در حاشیه پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان که این روزها در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود، از اساتید برجسته قرآنی تجلیل شد.

بر اساس این گزارش این تجلیل در سمینار مطالعات میان‌رشته‌ای قرآن کریم صورت گرفت و بر اساس آن از مسعود ورشوساز، عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به عنوان استاد نمونه تجلیل شد.

همچنین از انسیه خزعلی، عضو هیئت علمی دانشگاه الزهرا(س)، سیدغدیر هاشمی کاشانی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و جعفر روشنیان، از اساتید دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی نیز به عنوان اساتید نمونه قرآنی تجلیل شد.

بر اساس این گزارش پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان که از روز پنج شنبه با حضور رئیس جمهور آغاز به کار کرده است، یکشنبه 14 دی ماه به کار خود پایان می‌دهد.

در این مسابقات نزدیک به 70 شرکت کننده از 48 کشور جهان حضور داشتند.

انتهای پیام

کد N657133