آقاتهرانی: دشمن، از راه فضاهای مجازی به دنبال اجرای نقشه‌هایش در کشور است

سیاسی

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه امروزه دشمنان به ویژه از طریق رسانه ها و فضاهای مجازی و تبلیغات مسموم به دنبال اجرای نقشه‌های شوم خود در کشورمان هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه قم، حجت الاسلام و المسلمین مرتضی آقاتهرانی جمعه شب در مراسم بزرگداشت دهه بصیرت در مسجد حضرت زینب کبری(س) منطقه پردیسان قم با اشاره به توطئه‌های دشمن گفت: تبلیغات سوء دشمن و توطئه‌های آنان بیش از همه جوانان را نشانه گرفته است تا دست از آرمان‌های انقلابی بردارند.

وی عنوان کرد: یکی از مولفه‌های مهمی که می‌تواند توطئه‌های دشمن را خنثی نماید مساله امر به معروف و نهی از منکر است که این فریضه نباید به صورت تکی و انفرادی در جامعه انجام شود چرا که اثر چندانی نخواهد داشت بلکه باید همه مردم در ترویج امر به معروف در جامعه تلاش کنند تا تاثیر آن بیشتر شود.

وی با بیان تلاش های امام خمینی(ره) در تشکیل نهضت انقلاب اسلامی عنوان کرد: ممکن است امروز برخی از افراد با نظام اسلامی و انقلاب زاویه داشته باشند اما وظیفه ما شناخت حق و ایستادگی در تحقق آرمان‌های انقلاب و اسلام است.

حجت الاسلام آقاتهرانی تصریح کرد: دشمنان با همه توان و سرمایه‌های خود در بخش‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی در حال توطئه و دسیسه است تا بتوانند نظام جمهوری اسلامی را از میان بردارند از این رو باید هوشیارانه هر یک از توطئه ها را بشناسیم.

وی رسانه‌ها و فضای مجازی را یکی از جولانگاه‌های مهم دشمن در تبلیغات شوم برشمرد و اظهار داشت: یکی از توطئه‌های مهم دشمنان اسلام و انقلاب تبلیغات شوم و مسموم از طریق رسانه ها و فضای مجازی می باشد که کشور و به خصوص جوانان را تهدید می کند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان به خوبی به مساله ولایت فقیه و محوریت آن در مسائل مختلف نظام و انقلاب پی برده اند از این رو ولایت فقیه را عاملی مهم در عدم دستیابی به اهدافشان می‌دانند و تلاش می کنند لطمات جبران ناپذیری را به کشور وارد کنند ملت ایران باید بداند که دشمنان نظام هیچ گاه دست از دشمنی بر نمی‌دارند.

وی با تاکید بر اهمیت شناخت جایگاه ولایت فقیه در بصیرت افزایی خاطرنشان کرد:دشمنان به خوبی جایگاه ولایت فقیه در نظام را می‌شناسند از این رو یکی از دسیسه‌های مهم دشمن تضعیف جایگاه ولایت فقیه است چرا که ملت ایران در هر مساله‌ای رهبری را فصل الخطاب کشور در بحران‌ها و مسائل می‌داند.

حجت الاسلام آقاتهرانی یادآور شد: در جریان فتنه 88 در اوج نگرانی‌هایی که دلسوزان نظام داشتند رهبر معظم انقلاب با ایراد خطبه‌ای فتنه دشمن را خنثی و بساط فتنه گران را جمع کرد و دشمنان را سر جای خود نشاند.

وی با ابراز تاسف از شکست عده‌ای از آزمون حوادث 88 گفت: برخی از افراد که دارای مسئولیت‌هایی نیز بودند در جریان فتنه چه از روی آگاهی و یا عدم آگاهی می‌خواستند کشور را تسلیم دشمنان کنند؛ شاید اگر در فتنه 88 شاهد حوادث عاشورا نبودیم شاید نظام نیز به مخاطره می افتاد و خدا می دانست که چه مصیبت ها و گرفتاری هایی نظام را تهدید می کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سکوت عده از افراد ظاهر الصلاح لطمات زیادی را در جریان فتنه به کشور وارد کرد در حالی که وظیفه هر کسی ایستادگی در برابر فتنه بود.

انتهای پیام

کد N655809