حافظ لبنانی:

آگاهی متسابقین از نقاط قوت و ضعف خود از امتیازات مسابقات قرآن دانشجویان است

قرآن کريم,جهاد دانشگاهي,پنجمین دوره مسابقات قرآن دانشجویان

نماینده لبنان در رشته حفظ ‌پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، آگاهی متسابقین از نقاط قوت و ضعف خود را از امتیازات این رقابت‌های قرآنی دانست.

نماینده لبنان در رشته حفظ ‌پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، آگاهی متسابقین از نقاط قوت و ضعف خود را از امتیازات این رقابت‌های قرآنی دانست.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محمود الکفری، نماینده لبنان در رشته حفظ کل قرآن ‌پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، در گفت‌وگویی با بیان این مطلب گفت: مهم‌ترین و بارزترین امتیاز این مسابقات نسبت به سایر مسابقات بین‌المللی قرآن که حضور داشته‌ام این است که شرکت‌کنندگان در این مسابقات پس از رقابت و ارائه تلاوت خود، در محضر دو تن از اساتید قرآنی برجسته و توانمند قرآنی حاضر می‌شوند و از نقاط ضعف و قوت خود اطلاع پیدا می‌کنند.

وی درباره فعالیت‌های قرآنی خود گفت: من در چندین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از جمله مسابقات ۲۰۰۸ لیبی، ۲۰۱۰ در کویت و ۲۰۰۷ در تونس حضور داشته‌ام و موفق به احراز برخی رتبه‌ها در این مسابقات شده‌ام.

محمود الکفری تصریح کرد: قاری و حافظ ایرانی جزء بهترین و عالی‌ترین شرکت‌کنندگان پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان هستند و قاری ایرانی تلاوت بسیار زیبا و دلنشینی در این رقابت‌ها ارائه داد.

این حافظ قرآن لبنانی در ادامه این گفت‌وگو به اهتمام و اشتیاق مردم ایران برای حضور در سالن مسابقات اشاره کرد و گفت: باید بگویم که قرآن کریم با گوشت و خون ایرانیان عجین شده و عشق به قرآن در وجود مردم ایران نهادینه شده است.

وی در پایان گفت: پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان، برترین مسابقاتی بوده است که تاکنون در آن حضور پیدا کرده‌ام، زیرا سالن مسابقات، نوع تعامل و برخورد کمیته اجرایی و حضور پرشور مردم ایران در سالن از امتیازات مهم این مسابقات است.

انتهای پیام

کد N655774