وحید خزائی پس از تلاوت در سالن مسابقات

اظهار خرسندی نماینده ایران در رشته قرائت از رضایت اساتیدش

نماینده جمهوری اسلامی ایران در رشته قرائت پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن دانشجویان مسلمان از رضایت اساتید قرآن از تلاوت خود اظهار خرسندی کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، وحید خزائی، نماینده جمهوری اسلامی ایران در قرائت که امروز، 12 دی ماه در دومین روز از پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن دانشجویان مسلمان به اجرای برنامه پرداخت در گفت‌وگویی درباره تلاوت خود گفت: تلاوتم در مجموع بد نبود و اساتید هم از تلاوت بنده راضی بودند.

وی افزود: به این دلیل که دیر به سالن برگزاری مسابقات رسیدم و از نظر صوتی نیز به مشکل برخوردم و صدای خودم هم خوب نبود و از طرفی از نفس چهارم به بعد، صدای سالن را هم کم کردند. مشکلاتی در تلاوتم به وجود آمد.

خزائی در ادامه گفت: در مجموع آمادگی‌ام برای تلاوت در رقابت‌های امروز خوب بود و استرس هم نداشتم. اگر به فینال راه پیدا کنم در آن مرحله تلاوت بهتری خواهم داشت.

وی درباره پیش بینی خود برای مرحله فینال رقابت‌های رشته قرائت گفت: از رقیبان خود شناختی ندارم اما تا جایی که می‌دانم قاری مصری خوب است اما به هر حال نمی‌توانم پیش بینی داشته باشم و دست خدا است که در مرحله فینال چه رتبه‌ای کسب کنم.

انتهای پیام

کد N655306