۱
صابری خبر داد:

ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور تشکیل شد

  • ۳بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه

بوشهر - دبیر ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور گفت: با حضور تعدادی از فعالان سیاسی و اجتماعی سراسر استان، ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور تشکیل شد.

اکبر صابری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این ستاد بنا بر حسب ضرورت و درخواست طرفداران روحانی در استان، تشکیل شده و هماهنگی های لازم برای استقبالی با شکوه از رئیس دولت تدبیر و امید و اعضای هیات دولت را انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه کمتر از دو هفته دیگر، استان بوشهر میزبان کاروان دولت تدبیر و امید خواهد بود، افزود: شامگاه چهارشنبه فعالان مدنی و سیاسی استان با تشکیل کارگروهی، اعضای شورای برنامه ریزی و دبیر ستاد استقبال مردمی از رئیس جمهور را انتخاب کردند.

دبیر ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور ادامه داد: در این نشست پس از تبادل نظر و بیان دغدغه ها و طرح های مختلف از سوی حاضرین در جلسه، رای گیری برای انتخاب اعضای ستاد استقبال و مسئولین کمیته‌های مختلف این ستاد انجام شد.

صابری افزود: حسن لاوری، عوض آرمات، یونس خسروانی، عبدالمحمد شعرانی، حماسه حق پرست، نصرالله احمدی و حسین صداقت و ندا عبدالله زاده به عنوان اعضای شورای برنامه ریزی این ستاد انتخاب شدند.

وی اظهار کرد: دکتر روحانی طرفداران زیادی در استان بوشهر دارد که آمار بالای رای دهندگان به وی در این استان، در زمان انتخابات ریاست جمهوری، موید این ادعاست و اکنون این طرفداران وی بی صبرانه منتظر حضور رئیس جمهور در استان و دیدار رو در رو با وی هستند.

دبیر ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور و هیات دولت تصریح کرد: حفظ شان و کرامت انسانی مردم در این استقبال، اولویت اصلی و نخست در برنامه ریزی های ستاد است به شکلی که در فضایی آرام، مردم بتوانند در صفوف منظم از رئیس دولت منتخب و محبوب خود استقبال کرده و به وی ابراز احساسات کنند.

صابری افزود: مردم در محلی که برای سخنرانی رئیس جمهور تدارک دیده شده حضور خواهند یافت و ضمن شنیدن آخرین وضعیت کشور و فعالیت های دولت یازدهم از زبان رئیس دولت، فرصت دارند به صورت عزتمندانه و محترمانه، خواسته ها و مشکلات خود را نیز مطرح کنند.

وی با تاکید بر اینکه، شور و نشاط زاید الوصفی در بین طرفداران دکتر روحانی در استان به پا شده و اعضای ستادهای انتخاباتی وی نیز فعال گشته اند و منتظر آمدن رئیس محترم جمهور به استان هستند، ادامه داد: اعضای ستاد استقبال در شهرستان ها نیز به زودی مشخص خواهند شد.

دبیر ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور و هیات دولت گفت: این ستاد برنامه هایی برای هرچه با شکوه تر انجام شدن استقبال مردم از اعضای هیات دولت دارد که در روز و شب های آینده بیشتر و پررنگ تر اجرا خواهند شد.

صابری اظهار داشت: ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور و هیات دولت از هم اکنون تا پایان سفر رئیس جمهور به استان به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.