صابری خبر داد:

ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور تشکیل شد

سیاسی

بوشهر - دبیر ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور گفت: با حضور تعدادی از فعالان سیاسی و اجتماعی سراسر استان، ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور تشکیل شد.

اکبر صابری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: این ستاد بنا بر حسب ضرورت و درخواست طرفداران روحانی در استان، تشکیل شده و هماهنگی های لازم برای استقبالی با شکوه از رئیس دولت تدبیر و امید و اعضای هیات دولت را انجام خواهد داد.

وی با بیان اینکه کمتر از دو هفته دیگر، استان بوشهر میزبان کاروان دولت تدبیر و امید خواهد بود، افزود: شامگاه چهارشنبه فعالان مدنی و سیاسی استان با تشکیل کارگروهی، اعضای شورای برنامه ریزی و دبیر ستاد استقبال مردمی از رئیس جمهور را انتخاب کردند.

دبیر ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور ادامه داد: در این نشست پس از تبادل نظر و بیان دغدغه ها و طرح های مختلف از سوی حاضرین در جلسه، رای گیری برای انتخاب اعضای ستاد استقبال و مسئولین کمیته‌های مختلف این ستاد انجام شد.

صابری افزود: حسن لاوری، عوض آرمات، یونس خسروانی، عبدالمحمد شعرانی، حماسه حق پرست، نصرالله احمدی و حسین صداقت و ندا عبدالله زاده به عنوان اعضای شورای برنامه ریزی این ستاد انتخاب شدند.

وی اظهار کرد: دکتر روحانی طرفداران زیادی در استان بوشهر دارد که آمار بالای رای دهندگان به وی در این استان، در زمان انتخابات ریاست جمهوری، موید این ادعاست و اکنون این طرفداران وی بی صبرانه منتظر حضور رئیس جمهور در استان و دیدار رو در رو با وی هستند.

دبیر ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور و هیات دولت تصریح کرد: حفظ شان و کرامت انسانی مردم در این استقبال، اولویت اصلی و نخست در برنامه ریزی های ستاد است به شکلی که در فضایی آرام، مردم بتوانند در صفوف منظم از رئیس دولت منتخب و محبوب خود استقبال کرده و به وی ابراز احساسات کنند.

صابری افزود: مردم در محلی که برای سخنرانی رئیس جمهور تدارک دیده شده حضور خواهند یافت و ضمن شنیدن آخرین وضعیت کشور و فعالیت های دولت یازدهم از زبان رئیس دولت، فرصت دارند به صورت عزتمندانه و محترمانه، خواسته ها و مشکلات خود را نیز مطرح کنند.

وی با تاکید بر اینکه، شور و نشاط زاید الوصفی در بین طرفداران دکتر روحانی در استان به پا شده و اعضای ستادهای انتخاباتی وی نیز فعال گشته اند و منتظر آمدن رئیس محترم جمهور به استان هستند، ادامه داد: اعضای ستاد استقبال در شهرستان ها نیز به زودی مشخص خواهند شد.

دبیر ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور و هیات دولت گفت: این ستاد برنامه هایی برای هرچه با شکوه تر انجام شدن استقبال مردم از اعضای هیات دولت دارد که در روز و شب های آینده بیشتر و پررنگ تر اجرا خواهند شد.

صابری اظهار داشت: ستاد استقبال مردمی استان بوشهر از رئیس جمهور و هیات دولت از هم اکنون تا پایان سفر رئیس جمهور به استان به فعالیت خود ادامه خواهند داد.