۱
پیام نخست‌وزیر پاکستان در سال جدید میلادی؛

تاکید نواز شریف بر عزم ملی در غلبه بر افراط‌گرایی و تروریسم

  • ۵بازدید
  • ۱ رای
  • ۰ دیدگاه
پاكستان

نخست‌وزیر پاکستان در پیام خود به مناسبت آغاز سال 2015 میلادی بر عزم ملی در غلبه بر افراط‌گرایی و تروریسم تاکید کرد.

نخست‌وزیر پاکستان در پیام خود به مناسبت آغاز سال 2015 میلادی بر عزم ملی در غلبه بر افراط‌گرایی و تروریسم تاکید کرد.

به گزارش خبرگزای دانشجویان ایران (ایسنا) به نوشته رونامه نیشن،‌ نواز شریف، نخست‌وزیر پاکستان در پیامی به مناسبت آغاز سال جدید میلادی ابراز امیدواری کرد: در سال 2015 به طور حتم شاهد یک صفحه جدید در تاریخ خود خواهیم بود و سفر ملی جدید خود را با حل و غلبه بر افراط‌ گرایی و تروریسم آغاز خواهیم کرد.

در ادامه پیام شریف آمده است: طلوع 2015 مطمئنا رویکردی به ما خواهد داد تا کاستی‌ها و نقاط قوت خود را در کشورمان طی سال گذشته تحلیل و بررسی کنیم. مژده سال نو در ما تدابیری برای بهبود روح ملی‌مان و نفوذ بردباری و شکیبایی در آن را نوید می‌دهد.

وی هم‌چنین تاکید کرد، مردم پاکستان به اندازه کافی برای ایجاد بهترین نتایج انعطاف‌پذیر هستند.

نخست‌وزیر پاکستان در ادامه اظهاراتش عنوان کرد: پاکستان در نهایت در مسیر رسیدن به اهداف خود در هماهنگی اجتماعی و توسعه اقتصادی قرار گرفته است. باور من که جهان نیز از آن حمایت می‌کند، این است که پاکستان از توانایی لازم برای عبور موفقیت‌آمیز از جاده‌های منتهی به سعادت و رفاه برخوردار است.

شریف تاکید کرد که دولت کنونی خود را وقف فراهم کردن نیازهای پاکستانی‌ها برای ساخت آینده‌ای می‌کند که سزاوار آن هستند.

وی افزود: آرزوی جدی من این است که سال جدید میلادی طلیعه وحدت ملی فداکارانه، احترام به عناصر ملی و درک مهربانانه از انگیزه‌های ملی باشد.

نخست‌وزیر پاکستان در پایان با اشاره به تلاش دولت برای پیگیری صبورانه مسائل ملی خاطرنشان کرد: با این امید که سال جدید بهترین سال مردم کشور باشد آن را به شما تبریک می‌گویم.

انتهای پیام

نظر شما چیست؟

اولین نفری باشید که نظر خود را در مورد این مطلب بیان می کند.